Mobile Vikings rusza z nową ofertą Chill ON – subskrypcją numeru na kartę

Vikingowie mają nową propozycję dla osób ceniących sobie wolność i zachęcające ceny charakteryzujące oferty na kartę, ale jednocześnie zapominających czasem o terminowym doładowaniu konta. Chill ON oparte jest na systemie subskrypcji. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą – formalności mamy z głowy.

Oferta Chill ON jest prosta do bólu. W ramach subskrypcji usług, za 25 zł miesięcznie dostajemy:

  • nielimitowane rozmowy
  • nielimitowane SMSy i MMSy
  • pakiet 20 GB danych

Na start użytkownicy otrzymają bonus w wysokości 10 zł do wykorzystania na dodatkowe usługi takie jak: roaming, połączenia międzynarodowe czy SMSy premium.

Jako że usługa ma formułę subskrypcyjną, nie trzeba podpisywać żadnych umów, pamiętać o zasilaniu konta czy opłacaniu rachunków, bo wspomniane 25 złotych pobierane jest z naszej karty płatniczej, podpiętej do aplikacji.

Dodatkowo Mobile Vikings oferuje skorzystanie z funkcji Inteligentnego Portfela – automatycznie zasila go o 10 zł, gdy kwota salda spadnie poniżej 5 zł. Wszystkim można zarządzać z poziomu komputera i aplikacji mobilnej VikingApp dostępnej na smartfony z systemami iOS i Android.

Możemy zamówić sobie nowy numer lub przenieść go od innego operatora. Z usługi można skorzystać w każdej chwili. Widzieliśmy już takie rozwiązanie w modelu PLAY NEXT, gdzie oferta również działa na zasadzie subskrypcji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Mobile Vikings lub w regulaminach:

 

źródło: informacja prasowa