piłka stadion mecz logo Orange
fot. Pixabay

Mniej goli, więcej internetu – Orange rozdaje pakiet aż 28 GB

Nie trzeba być fanem piłki nożnej, aby wiedzieć, że Mistrzostwa Świata 2018 zbliżają się wielkimi krokami, zaś dzisiejszego wieczoru Polacy zagwarantowali sobie awans na ten odbywający się w Rosji mundial. Biało-czerwoni wygrali z Czarnogórą, więc Orange postanowiło rozdać swoim klientom trochę internetu – z tym, że operator świętuje siedem razy bardziej niż zwykle.

Ostatnimi czasy wręcz tradycją stało się to, że pomarańczowi rozdają swoim klientów gigabajty internetu po co ważniejszych meczach piłki nożnej. Co więcej, nie muszą być to zwycięstwa, bo w takich przypadkach dla kibiców naszej reprezentacji pojawiają się „pakiety pocieszenia”. Ale spokojnie, dzisiaj nagroda jest pełnoprawna – Polacy zakończyli mecz z Czarnogórą z wynikiem 4:2.

Reklama

Na ogół Orange stosuje prosty przelicznik – jeden gol polskiej reprezentacji, to 1 GB darmowego internetu – i tym sposobem po meczu z Armenią, do naszej dyspozycji oddano ich aż sześć. Tym razem operator świętuje po siedmiokroć, gdyż za cztery strzelone bramki możecie otrzymać 28 gigabajtów pakietu danych za darmo!

UDAŁO SIĘ!!! MAMY AWANS I JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA!!! To trzeba świętować z pompą, dlatego dziś dostajecie 28 GB…

Opublikowany przez Orange Niedziela, 8 października 2017

Wszystko odbywa się tak, jak zawsze – klienci pomarańczowych muszą tylko wysłać SMS o treści MAMYAWANS na numer 277 (koszt SMS-a jest zgodny z taryfą i kosztuje 20 groszy w przypadku oferty na kartę). Pakiet można aktywować najpóźniej w środę i jest ważny 10 dni. Czy trzeba dodawać coś więcej? No, może to, że stan bonusu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE DANYCH na numer 901 – on również kosztuje 20 groszy.

Regulamin promocji „Pakiet Kibica 28GB na 10 dni” odnajdziecie pod >tym linkiem<.

źródło: biuro prasowe Orange