Te chińskie znaczki podobno oznaczają, że MIUI 9 już niedaleko - Tabletowo.pl

Te chińskie znaczki podobno oznaczają, że MIUI 9 już niedaleko

Dołącz do dyskusji 0

Jak na razie, z dobrodziejstw autorskiej nakładki Xiaomi w wersji 9. mogą korzystać tylko nieliczni. Choć o jej możliwościach dowiedzieliśmy się już w lipcu, wciąż czekamy, aż trafi ona do użytkowników smartfonów Xiaomi na całym świecie.

Szczerze powiedziawszy, nie interesuje nas zbytnio to, kiedy MIUI 9 będą mogli sobie zainstalować na swoich smartfonach mieszkańcy innych krajów – ważne jest, kiedy aktualizacja trafi do Polski, gdzie wielu z nas korzysta domyślnie z oprogramowania w wersji Global.

Tabletowo.pl Te chińskie znaczki podobno oznaczają, że MIUI 9 już niedaleko Aktualizacje Oprogramowanie Xiaomi

Jeśli dobrze pamiętam lekcje Chińskiego u mojego Sifu, to powyżej znajduje się lista nowości w MIUI 9

Pewną obietnicą rychłego rozpoczęcia procesu aktualizacji jest zrzut ekranu jednego z użytkowników Xiaomi Mi6, na którym ewidentnie widać, że smartfon korzysta z MIUI w wersji 9.0.2.0. Jedną z największych zmian w tej edycji nakładki systemowej jest programowe wsparcie dla funkcji rozpoznawania twarzy. Smartfon nie będzie potrzebował do tego wyspecjalizowanej kamerki – wystarczy smartfon z MIUI 9, aparat przedni i… twarz. Więcej o nowościach, które pojawiły się w nowej nakładce Xiaomi napisano tutaj.

Tabletowo.pl Te chińskie znaczki podobno oznaczają, że MIUI 9 już niedaleko Aktualizacje Oprogramowanie Xiaomi

Około 3 miesiące temu Huang Longzon, zastępca dyrektora ds. marketingu Xiaomi, powiedział, że użytkowników MIUI jest zbyt dużo, by rozpocząć dystrybucję niestabilnego systemu operacyjnego, ponieważ mogłoby to mieć wpływ na blisko 300 milionów urządzeń.

Minęło trochę czasu, odkąd wypowiedziano te słowa, a powyższe zrzuty ekranu sugerują, że Xiaomi mogło już poradzić sobie z większością problemów związanych z nową wersją MIUI. Oby – mój Redmi Note 4 tęsknie wyczekuje MIUI 9 od czasów aktualizacji do Androida Nougat.

źródło: Gizchina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona