Mimo porażki, Orange rozdaje darmowe gigabajty. No dobra, po jednym na głowę | Tabletowo.pl

Mimo porażki, Orange rozdaje darmowe gigabajty. No dobra, po jednym na głowę

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli kibicujecie polskim piłkarzom i oglądaliście wczorajszy mecz, to podejrzewam, że dzisiejszego poranka nie jesteście w szczególnie pozytywnych nastrojach. Cóż, porażka jednak kiedyś nastąpić musiała, a kibicować trzeba niezależnie od wyników. Coś na osłodę ma jednak dla swoich klientów sieć Orange, która oferuje im bonus w postaci dodatkowych GB.

Nie jest to zresztą żadna nowość. Tego typu promocje pojawiają się po każdym spotkaniu, jakie rozgrywają biało-czerwoni. Standardowo działa to jednak tak, że liczba GB, jakie można otrzymać w ramach bonusu, równa się liczbie bramek, jakie w trakcie meczu zdobywają nasi piłkarze. Wczoraj jednak do siatki trafić się nie udało, mimo to pomarańczowy operator postanowił swoich klientów trochę pocieszyć…

…i pomimo porażki zaoferować im 1 GB transferu danych. Dotyczy to zarówno tych, którzy mają ofertę na kartę czy abonament, jak i posiadaczy planów zetafon i minutofon. Aby skorzystać z tej promocji musicie wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ pod numer 277. Koszt wysłania wiadomości jest zgodny z Waszym taryfą. Właściciele numerów na kartę zapłacą za nią 20 groszy.

Dziś nie daliśmy rady, ale nie ma co tracić zapału 🙂 Na zachętę łapcie 1 GB ZA FREE. Wystarczy, że wyślecie SMS o treści…

Opublikowany przez Orange na 1 września 2017

Z promocji skorzystać można do 4 września, do godziny 23:59. Pakiet zostanie doliczony do Waszego konta w ciągu maksymalnie 24 godzin, co zostanie potwierdzone odpowiednią wiadomością SMS. Od aktywacji macie z kolei 5 dni na to, aby go wykorzystać. Rzecz jasna bonusowy pakiet będzie „schodził” w pierwszej kolejności, przed tym który posiadacie w swojej taryfie. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu Orange.

Wielkie pocieszenie po wczorajszej porażce to może nie jest, ale to zawsze miły gest ze strony operatora. Nam pozostaje poczekać w spokoju do poniedziałku i do spotkania z Kazachstanem. Mam nadzieję, że po tym meczu ilość GB jakie zaproponuje Orange będzie kilka razy większa.

Źródło: Biuro prasowe Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona