Mikołajki w Orange na kartę to sporo tańsze pakiety nielimitowanych rozmów do wszystkich | Tabletowo.pl

Mikołajki w Orange na kartę to sporo tańsze pakiety nielimitowanych rozmów do wszystkich

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż Mikołajki terminowo wypadają dopiero w najbliższą środę, 6 grudnia, to Orange już teraz odpaliło dedykowaną temu świętu promocję. Dzięki niej użytkownicy ofert na kartę mogą sporo zaoszczędzić na pakietach nielimitowanych rozmów do wszystkich.

Orange z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowało właściwie dwie promocje. Pierwsza dotyczy pakietu „Rozmowy bez limitu do wszystkich” w wersji na 7 dni kalendarzowych, za który klienci zapłacą teraz jedyne 3 złote, podczas gdy standardowa cena tej usługi wynosi 7 złotych – mamy więc obniżkę o ponad 50%! Aby ją włączyć, trzeba wysłać SMS o treści START pod numer 364 (koszt jak za SMS w Orange). Można to zrobić od dziś do 13 grudnia włącznie, aczkolwiek – jak zaraz przeczytacie – nie warto z tym zwlekać.

Jeżeli zaś chodzi o drugą z promocji, to warunkiem skorzystania z niej jest wcześniejsze aktywowanie pakietu, o którym mowa powyżej. Po wygaśnięciu jego ważności klient dostanie możliwość włączenia usługi „Rozmowy bez limitu do wszystkich” w wersji jednorazowej za 19 złotych, podczas gdy jej regularna cena to 25 złotych. Co więcej, przy kolejnych aktywacjach tego pakietu za każdym razem użytkownik zapłaci za niego 19 złotych.

Mikołajkowa promocja dostępna jest dla klientów Orange, którzy korzystają z taryfy Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART i Nowe Orange Go (w tym również Zetafon i Minutofon). Przy okazji operator poinformował, że użytkownicy tej ostatniej od dziś także mogą włączyć usługę „Za darmo w Orange”.

Regulamin usługi „Nielimitowane rozmowy ze wszystkimi komórkowymi na Mikołajki”

Źródło: Blog Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona