Microsoft Surface z Windows RT od jutra w Play - Tabletowo.pl

Microsoft Surface z Windows RT od jutra w Play

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft Surface z Windows RT od jutra w Play Nowości

Operator sieci Play rozszerza ofertę na życzenie, dostępną włącznie w sklepie internetowym, o dwa nowe urządzenia – tablet internetowy Microsoft Surface z systemem Windows RT oraz Ultrabook Samsung NP530U4C z Windows 8. Urządzenia dostępne będę w ramach promocji „Zawsze 0 zł na start” zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. My jednak skupimy się na pierwszej opcji, czyli tablecie.

Nowym klientom, chcącym zakupić Microsoft Surface RT wraz z modemem Huawei E586, dedykowana jest 24-miesięczna umowa w planie Nowy Play Online wraz z opłatą miesięczną w wysokości 199,90 złotych. Abonentom sieci Play oraz osobom przedłużającym umowę Internetu mobilnego przysługuje zniżka. Tym sposobem koszt miesięcznego zobowiązania, przy 2-letniej umowie wyniesie 189,90 złotych. Natomiast klienci planujący związać się z operatorem na 36 miesięcy (dotyczy wyłącznie przedłużenia umowy) muszą liczyć się z abonamentem w wysokości 159,90 złotych miesięcznie.

Gwoli przypomnienia, Microsoft Surface RT został wyposażony w 10,6-calowy wyświetlacz ClearType HD o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3, wspomagany przez 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 GB wbudowanej pamięci, którą poprzez slot kart microSDXC można rozbudować o maksymalnie 64 GB oraz dwa aparaty HD.

Na jego pokładzie znajdziemy także moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0, głośniki stereo, wyjście HDMI oraz akumulator mający zapewnić do 8 godzin pracy urządzenia na pojedynczym cyklu ładowania. Całość o wymiarach 270 x 170 x 9.4 mm i wadze 680 gramów, pracuje w oparciu o system Windows RT.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona