Microsoft Surface Pro nieoficjalnie wyceniony w Niemczech - Tabletowo.pl
Ważne

Microsoft Surface Pro nieoficjalnie wyceniony w Niemczech

Tabletowo.pl Microsoft Surface Pro nieoficjalnie wyceniony w Niemczech Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Od niedawna (tj. od momentu oficjalnej premiery Windows 8), w sklepach można znaleźć pierwszy tablet Microsoftu – Surface RT. Nie od dziś wiemy, że jego bardziej zaawansowany i droższy brat będzie dostępny nieco później. Najbardziej strzeżoną tajemnicą Microsoftu jest obecnie jednak cena Surface Pro, czyli z pełnoprawną wersją najnowszej wersji systemu operacyjnego, a także jego dostępność na rynku.

W ofercie niemieckiego sklepu Notebook.de pojawił się Surface Pro. Urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży w dwóch wersjach pojemnościowych: 64GB za 809 euro oraz 128GB za 909 euro. Wysyłka modelu przewidziana jest w ciągu miesiąca (3-4 tygodnie).

Podane ceny brzmią bardzo prawdopodobnie, aczkolwiek wciąż nie zostały potwierdzone przez najbardziej zainteresowanego – koncern z Redmond. Miejmy nadzieję, że Microsoft niebawem się zlituje i je ujawni. Tym bardziej, że nadchodzi najgorętszy okres roku – święta – i związany z nim szał zakupowy. To idealny czas na wprowadzenie do sprzedaży flagowego urządzenia.

Microsoft Surface Pro pracuje pod kontrolą Windows 8, ale nie jest to jedyna różnica w stosunku do Surface RT. Produkt może się pochwalić przede wszystkim ekranem 10,6″ o wyższej rozdzielczości – 1920 x 1080 pikseli (vs 1366 x 768), procesorem Intel Core i5, więcej dostępnej przestrzeni – 64GB, 128GB (vs 32GB i 64GB) oraz 4GB RAM (vs 2GB).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona