Uwaga! Nawet do 20% zniżki na urządzenia z rodziny Microsoft Surface

Niezwykle cenię sobie urządzenia Microsoftu i zawsze wiem, kiedy ruszają promocje na sprzęty z rodziny Surface, i ile można na nich zaoszczędzić. Jedna z nich rusza już za moment.

Reklama

Kolejna promocja na urządzenia Microsoft Surface

Piszę o kolejnej promocji, bo dopiero kilka dni temu skończyła się poprzednia – z okazji Walentynek. Nowe okazje będą czekać na nas już od jutra, 19 lutego. W zależności od modelu urządzenia z rodziny Surface, będzie można skorzystać ze zniżek od -6% na najtańsze sprzęty Microsoftu do nawet -20% w wypadku trzeciej edycji laptopa tej firmy.

Wysokości rabatów różnią się od siebie, w zależności od rodzaju urządzenia, ale także czas trwania promocji jest odmienny dla poszczególnych sprzętów:

 • do -20% na Surface Laptop 3 (wszystkie konfiguracje poza i5/8/128)
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -12% na Surface Laptop 3 (w konfiguracji i5/8/128)
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -15% na Surface Pro 7 (wszystkie konfiguracje)
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -15% na Surface Book 3 (wszystkie konfiguracje)
  Promocja trwa od 19 lutego do 18 marca
 • -10% na Surface Laptop Go (w konfiguracji i5/8/256)
  Promocja trwa od 19 lutego do 4 marca
 • -6% na Surface Laptop Go (w konfiguracji i5/8/128)
  Promocja trwa od 18 do 31 marca

Jak widać, obniżki będą obowiązywać wystarczająco długo, by dobrze zastanowić się przed zakupem, a jednocześnie nie dać się wyprzedzić przez innych.

Okazji możemy wypatrywać w sklepach Euro RTV AGD, Media Markt, x-kom, Media Expert i Komputronik.

Microsoft Surface Book 3

Czy urządzenia Surface warte są naszych pieniędzy?

Nie da się ukryć, że wobec praktycznie każdego urządzenia z powyższej listy bylibyśmy w stanie znaleźć tańszy odpowiednik działający na Windowsie 10. Dlaczego więc zawracać sobie głowę Surface’ami? Tablety, hybrydy i laptopy Microsoftu zawsze mają w sobie jakiś element wyjątkowości – czy to doskonałe wykonanie, kapitalną klawiaturę czy odczepiany ekran (w wypadku Surface Book 3). Są ludzie gotowi zapłacić dodatkowe pieniądze za takie funkcje i właściwości.

Dzięki promocji różnice cenowe między urządzeniami Surface a innymi sprzętami z tej samej półki wydajnościowej są mniejsze, więc zagwozdka „kupić czy nie kupić” wydaje się prostsza do rozwiązania niż wcześniej.

Nawet jeśli nic jutro nie kupię, z pewnością przejrzę ceny Surface’ów. Choćby po to, by pogratulować sobie ubiegłorocznej decyzji zaopatrzenia się w jednego z nich.