Microsoft Office na iOS coraz bliżej? - Tabletowo.pl

Microsoft Office na iOS coraz bliżej?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft Office na iOS coraz bliżej? Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Niektórzy twierdzą, że piekło szybciej zamarznie lub świat się skończy zanim Microsoft stworzy i udostępni oficjalną wersję swojego pakietu biurowego Office na mobilne urządzenia spod nadgryzionego jabłka. Wiele jednak wskazuje na to, że tak się ostatecznie stanie – i to będzie swego rodzaju koniec świata;). Informacje na ten temat krążą w sieci już od dawien dawna, ale dopiero od kilku tygodni pojawiają się faktyczne przesłanki, którym można wierzyć, że MS Office wkrótce zostanie udostępniony dla sprzętu z iOS. Dziś mamy do czynienia z kolejnymi.

Jak donosi Mac4Ever, na francuskiej stronie pomocy technicznej koncernu z Redmond pojawiły się, np. w tagach produktowych, oznaczenia jednoznacznie wskazujące na fakt, iż Office dla iPada i iPhone’a jest już coraz bliżej. Jak zobaczycie poniżej, na wspomnianej witrynie znalazły się określenia „Excel for iPad”, „PowerPoint for iPad” czy „Office Mobile for iPhone”.

Tabletowo.pl Microsoft Office na iOS coraz bliżej? Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Jakiś czas temu wszystkim dobrze znany serwis TheVerge donosił, że Office na iOS zostanie udostępniony w marcu, natomiast Office na Androida – w okolicy maja 2013 roku. Już niebawem przekonamy się ile w tych plotkach było prawdy.

Tymczasem możemy podyskutować na temat edytorów tekstu na tablety – których używacie i uważacie za najbardziej ciekawe i funkcjonalne?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona