Microsoft nieoficjalnie: Pakiet biurowy Office na iOS i Androida w drodze | Tabletowo.pl

Microsoft nieoficjalnie: Pakiet biurowy Office na iOS i Androida w drodze

Dołącz do dyskusji 0

O pakiecie Office dla iPada i tabletów z Androidem słychać od dawna. Swego czasu wiele branżowych serwisów informacyjnych twierdziło, że jego premiera będzie miała miejsce w listopadzie. Myliły się. Jak wynika z najnowszych wieści, które napłynęły z Czech, natywny pakiet biurowy Microsoft Office dla iOS i Androida zadebiutuje w marcu 2013 roku.

Informacja pochodzi z napisanej przez czeski oddział Microsoftu nieoficjalnej notatki prasowej, do której dostęp uzyskał dziennikarz pracujący dla portalu The Verge. Głosi ona co następuje:

Oprócz Windowsa, pakiet Office będzie dostępny dla innych systemów operacyjnych: Windows Phone, Windows RT, Mac OS, Android, iOS i Symbian.

Z notatki wynika także, że nowych wersji doczekają się przeglądarkowe aplikacje Office WebApp, a pakiet Office 2013 wraz z usługą Office 365 zostanie zaoferowany klientom biznesowym w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ponieważ nas najbardziej interesują tablety internetowe, duże nadzieje wiążemy z ukazaniem się dedykowanych programów Word, Excel, PowerPoint i One Note. Czy będą wystarczająco dobre, by sprostać wymaganiom użytkowników? Czy nie zostaną wydane zbyt późno? W końcu zarówno na Androida, jak i na iOS nie brakuje dobrych alternatyw.

via The Verge

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona