Microsoft ma propozycję dla programistów piszących pod WebOS - Tabletowo.pl

Microsoft ma propozycję dla programistów piszących pod WebOS

Tabletowo.pl Microsoft ma propozycję dla programistów piszących pod WebOS Ciekawostki Nowości

Ostatnia decyzja podjęta przez HP dotycząca końca produkcji sprzętu pracującego w oparciu o WebOS, przysporzyła o zawrót głowy programistów piszących programy pod ten system. Co prawda producent zapowiedział, że w dalszym ciągu WebOS będzie rozwijany, ale to już nie będzie to samo, gdy HP będzie udzielać licencji innym firmom. Dla wszystkich rozczarowanych programistów Microsoft ma propozycję – czy ciekawą?

Koncern z Redmond wyszedł z założenia, że obecna sytuacja, w której znaleźli się programiści WebOS, jest na tyle nieciekawa, by… zwerbować ich na swoją stronę. I tak, otrzymali propozycję od Microsoftu (a właściwie jego przedstawiciela – Brandona Watsona) – wydawać by się mogło – nie do odrzucenia.

Gigant oferuje darmowe smartfony z Windows Phone, szkolenia, narzędzia programistyczne i wszystko, czego dusza zapragnie dla wszystkich, którzy zdecydują się na programowanie aplikacji pod system Microsoftu zamiast dotychczasowego WebOS.

Ciekawe jak wielu programistów zdecyduje się na przejście na stronę Microsoftu…

źródło

http://www.slashgear.com/microsoft-luring-webos-developers-with-free-windows-phones-19173199/

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona