Microsoft już myśli o kolejnych własnych tabletach - Tabletowo.pl

Microsoft już myśli o kolejnych własnych tabletach

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Microsoft już myśli o kolejnych własnych tabletach Microsoft Nowości Plotki / Przecieki

Początek drugiej połowy czerwca 2012 roku. Microsoft niespodziewanie prezentuje światu swój własny tablet, rozpoczynając starania o klientów już nie tylko wyłącznie jako dostawca software dla poszczególnych producentów, ale również hardware. Premiera Surface za nami, a Microsoft już zaczyna myśleć o kolejnych własnych tabletach. Ale zaraz, zaraz. Przecież jeszcze nie doczekaliśmy się rynkowej premiery tabletów Surface… To nic. Ta nadejdzie 26. października. Tymczasem trzeba się skupić na następnych urządzeniach, które mają być jeszcze ciekawsze.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez TechRadar, Microsoft rozpoczął szukanie odpowiednich ludzi, którzy mogą dołączyć do zespołu zwanego „Surface Team”. Ten odpowiedzialny jest za rozwój tabletów firmy, a w najbliższym czasie szczególnie za stworzenie kolejnej generacji tabletów Microsoftu.

Microsoft nie poszukuje wyłącznie osób, które skupią się na oprogramowaniu tabletu. Koncernowi zależy na rozszerzeniu zespołu o wyspecjalizowanych inżynierów, którzy pomogą stworzyć jeszcze bardziej interesujące urządzenia od strony hardware (komponentów, materiałów, dźwięku, a nawet wykorzystania alternatywnego źródła energii) oraz zaprojektować opakowania. Wynika tak z ofert pracy opublikowanych na stronie Microsoft Careers w okresie wakacyjnym – wszystkie zostały już usunięte.

Tablety Surface zapowiadają się interesująco (więcej tutaj). Dobrze, że Microsoft chce dołożyć wszelkich starań, by kolejna generacja urządzeń była jeszcze bardziej dopracowana i ciekawa. Oby tylko nie odbiło się to na końcowej cenie… Choć pewnie i tak tak właśnie będzie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona