Micromax Canvas LapTab z Androidem 4.2.2 i Windowsem 8.1 (dual boot) - Tabletowo.pl
Ważne

Micromax Canvas LapTab z Androidem 4.2.2 i Windowsem 8.1 (dual boot)

Tabletowo.pl Micromax Canvas LapTab z Androidem 4.2.2 i Windowsem 8.1 (dual boot) Ciekawostki Nowości

Targi CES 2014 są duże ciekawsze od zeszłorocznych. Już pierwszego dnia poznaliśmy mnóstwo interesujących nowości – nie tylko wśród tabletów, ale również ciekawych technologii (tu prym wiedzie Intel, między innymi z funkcją dual OS) i sprzętu typu inteligentne zegarki i opaski pozwalające śledzić naszą aktywność. Wśród nowości znalazł swe miejsce tablet firmy Micromax, Canvas LapTab, który, dzięki funkcji dual boot, oferuje dwa systemy: Androida 4.2.2 Jelly Bean i Windowsa 8.

Urządzenie pracuje w oparciu o procesor Intel Celeron N2805 o częstotliwości taktowania 1,46GHz. Za wyświetlanie treści odpowiada wyświetlacz IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, z kolei za czas pracy – akumulator o pojemności 7400 mAh.

Sprzęt został wyposażony w 2GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD, Bluetooth 4.0, WiFi oraz kamerkę do połączeń wideo 2 Mpix. Waży 580 gramów. Do zestawu z tabletem dołączana jest bezprzewodowa klawiatura Bluetooth.

Micromax Canvas LapTab musimy traktować jako egzotyczną ciekawostkę, gdyż wiele wskazuje na to, że nigdy nie trafi do sprzedaży w naszym kraju (ciekawe czy pojawi się w ogóle w Europie). Obecnie wiadomo jedynie, że premiera urządzenia spodziewana jest w przyszłym miesiącu na rodzimym rynku, tj. w Indiach. Cena nie została ujawniona.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona