Mi5 przeszedł certyfikację, a Xiaomi oficjalnie potwierdza konferencję 24 listopada

Na premierę nowego flagowca Xiaomi czekamy wyjątkowo długo – od debiutu Mi4 minęło ponad 15 miesięcy. Na szczęście niedawna certyfikacja w Chinach kolejnego high-enda z serii Mi oznacza, że wkrótce zostanie on oficjalnie zaprezentowany.

Wszystko na razie wskazuje na to, że Xiaomi Mi5 zostanie zaprezentowany szerszej publiczności już 24 listopada. Ostatnie dane z Państwa Środka zdają się to potwierdzać – wraz z nim będzie pokazany także Redmi Note 2 Pro. Nowy flagowiec ma mieć czterordzeniowego Snapdragona 820, który podobno nie będzie miał już jakichkolwiek problemów z nadmiernym nagrzewaniem się. Oczywiście nie zabraknie skanera linii papilarnych czy też najnowszej odsłony MIUI.

xiaomi-mi5-3c-certyfikacja

Na pewno nowe Xiaomi Mi5 będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem i znając dotychczasowe osiągnięcia firmy, zapewne prześcignie starsze modele pod względem liczby sprzedanych sztuk. Cóż, na razie nie pozostaje nam nic innego jak poczekać jeszcze kilka dni na oficjalną premierę.

Konferencja 24 listopada z pewnością się odbędzie, czego dowodem niech będzie oficjalna informacja zamieszczona na Twitterze. Pytanie tylko czy faktycznie zadebiutuje na niej Mi5…

źródło: TimesNews.co.uk przez Phone Arena