Facebook Messenger nie działa awaria
Messenger - awaria

Awaria awarią pogania – Messenger nie działa

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowo owocny w awarie. Niedawno z trudnościami z dostępem do internetu musieli zmierzyć się klienci Vectra, a teraz użytkownicy Messengera nie mogą korzystać z komunikatora.

Reklama

Awaria – Messenger nie działa

W serwisie Downdetector, który agreguje zgłoszenia użytkowników dotyczące problemów z dostępem do różnych usług, w tym wspomnianej we wstępie Vectry, masowo pojawiają się zgłoszenia, że Messenger nie działa.

Zgłoszeń przybywa w ekspresowym tempie – na tę chwilę jest ich już kilkanaście tysięcy. Jeśli więc Wy również macie problem z korzystaniem z tego komunikatora – nie jesteście sami.

Awaria Facebook Messenger luty 2021 Messenger nie działa
źródło: Downdetector

Co ciekawe, pozostałe usługi Facebooka, w tym główny serwis społecznościowy, zdają się działać bez zakłóceń, choć w jego przypadku też pojawiło się kilka tysięcy zgłoszeń. Niewykluczone, że wkrótce Messenger zacznie na powrót poprawnie funkcjonować, ponieważ tego typu awarie najczęściej są chwilowe.

Tymczasem trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż wszystko wróci do normy i na razie wykorzystać do wysyłania wiadomości inne komunikatory lub też tradycyjne SMS-y.