Kadr z reklamy szamponu do włosów Head & Shoulders z udziałem Roberta Lewandowskiego

Co wspólnego mają Meizu i Robert Lewandowski? Oboje korzystają z… szamponu do włosów Head & Shoulders

Do końca nie wiem, czym to jest spowodowane, ale mam jakąś taką wewnętrzną słabość do Meizu, chociaż daleko mi do bycia fanem tej marki. Chińczycy jednak regularnie mnie zaskakują. Tym razem tym, że do zaproszenia na premierę Meizu 16 dorzucili… szampon do włosów Head & Shoulders.

Reklama

Uwielbiam kreatywność Meizu, bowiem bardzo często zaprasza gości na premierę nowych smartfonów w wyjątkowo niespodziewany sposób. Do zaproszenia na konferencję, podczas której miał zadebiutować Meizu M2, Chińczycy dodali (nie w pełni funkcjonalną, ale mimo wszystko działajacą) Nokię 1110, natomiast prezentację Meizu E3 zaanonsowano… patelnią i kubkiem w kształcie obiektywu do aparatu (zauważyliście, że podobny ma Paweł Warzecha z kanału Mobzilla?).

I chociaż już patelnia wydawała się wyjątkowo odjechana, to Meizu właśnie ją przebiło, dołączając do zaproszenia na premierę Meizu 16… szampon do włosów Head & Shoulders (!), z którego korzysta – przynajmniej w reklamach, do prywatnej łazienki mu nie zaglądałem – Robert Lewandowski, znany również jako piłkarz i polski ambasador Huawei oraz twarz jeszcze kilku innych marek.

Żeby było śmieszniej, szampon to nie atrapa – zaproszeni goście naprawdę mogą sobie nim umyć głowę. Co on może jednak sugerować? Na opakowaniu umieszczono liczne napisy, według których ten specyfik usuwa łupież i ogólnie sprawia, że włosy są wspaniałe, lecz – jak zawsze w przypadku zaproszeń Meizu – należy czytać pomiędzy wierszami.

W sumie jedynym, jako tako logicznym rozwiązaniem tej zagadki wydaje mi się (co prawda wyjątkowo naciągane, ale jednak) nawiązanie do włosów. Na opakowaniu szamponu pojawia się bowiem napis, który w (dość kiepskim) tłumaczeniu mówi, że grzywka idzie bez śladu. Ową „grzywką” może być w przypadku smartfona tzw. notch – a jak wiemy, ani w Meizu 16, ani w Meizu 16 Plus go nie będzie.

Meizu 16

Przyznaję, że i tym razem Meizu wyjątkowo pozytywnie mnie zaskoczyło, a przy okazji też i rozbawiło, jednak zaproszenie zdradza jedną, bardzo ważną informację, a mianowicie datę premiery Meizu 16 i Meizu 16 Plus – smartfony zadebiutują już 30 lipca 2018 roku (a nie, jak do tej pory myśleliśmy, dopiero 8 sierpnia).

Najważniejsze informacje na temat nadchodzących nowości znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/07/25/meizu-16-meizu-16-plus-tenaa-specyfikacja-zdjecia/

Źródło: GizChina