Myślisz: o, fajnie, dostałem patelnię! Rzeczywistość: to zaproszenie na premierę Meizu E3

Meizu jest mistrzem, jeśli chodzi o zaproszenia na premierę nowych smartfonów. Tym razem producent przeszedł jednak samego siebie, ponieważ podobno ma zamiar rozesłać gościom… patelnie.

Szczerze podziwiam Meizu za kreatywność, gdyż przy każdej okazji stara się wszystkich zaskoczyć i zaprosić w dość nietypowy sposób na premierę nowego urządzenia. Osobiście najbardziej zapadło mi w pamięć, kiedy Chińczycy rozesłali gościom działające, aczkolwiek nie w 100% funkcjonalne Nokie 1110 jako zaproszenie na prezentację Meizu M2.

Tym razem muszę jednak stwierdzić, że kogoś fantazja poniosła ciutkę za daleko. Jak bowiem wytłumaczyć fakt, że Meizu zamierza zapraszać na premierę Meizu E3… patelnią? Tak, do gości mają zostać rozesłane patelnie i w sumie jedynym pytaniem, jakie mi się w tym momencie nasuwa jest nie “po co”, a “czy będzie się dało na tym coś usmażyć” – bo jeśli nie, to słabo, straszne marnotrawstwo, choć teflonu tam nie widać ;)

Co ciekawe, oprócz patelni (matko, jak to brzmi…), Meizu zamierza rozesłać także drugą rzecz, a mianowicie obiektyw do aparatu marki Canon. Oczywiście nie należy spodziewać się, że będzie to w pełni funkcjonalny obiektyw, a raczej jego atrapa (bo w przeciwnym wypadku zapewne byłby droższy niż zapowiadany smartfon; źródło podaje, że cena tego konkretnego modelu wynosi ~800 dolarów).

Zaproszenie na premierę Meizu E3

I chociaż w duchu śmieję się do rozpuku (serio, ta patelnia mnie dosłownie rozłożyła na łopatki!), to warto zauważyć, że na patelni znajduje się literka G, a na obiektywie z logo Canona P. Podobno oznaczać mają one skróty od słów Game i Photos, co sugerowałoby mocne strony Meizu E3, czyli dużą moc, wystarczającą do grania w wymagające tytuły oraz świetne możliwości fotograficzne (w obu przypadkach oczywiście patrząc przez pryzmat ceny). Wszystko trzyma się kupy, tylko błagam, niech mi ktoś wyjaśni, co patelnia ma do grania? Temu, kto mnie skutecznie przekona do swojego wyjaśnienia, sprawię 50 eurogąbek na nk.pl ;)

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • Kwiatek Krzysztof

  Ja też chcę patelnie

  • abc def

   Chyba twoja dziewczyna ;)

   • stark2991

    Na walentynki jej da :)

 • Kamil S.

  Patelnia – bo telefon będzie jak patelnia. Stawiam wyświetlacz 6 cali albo i więcej.

 • Czyli szykują odgrzewany kotlet :P

 • Monika Szymanowska

  Patelnia pewnie lepsza jak telefon będzie :D

 • Hmmm… może smartfon będzie wielki jak patelnia, albo będzie się tak nagrzewał że będzie można na nim coś usmażyć, ewentualnie obudowa będzie pokryta teflonem :D

 • abc def

  Chińska kodeina…

 • Shad8x .

  Możliwe że ludzie od reklamy Meizu wiedzą coś o gamingowych realiach a patelnia jest odniesieniem do szalenie popularnej aktualnie gry playerunknown’s battlegrounds której klony na smartfony są bardzo popularne w Chinach. Owa patelnia jest niezniszczalnym przedmiotem w który można wyposażyć postać i zapewnić sobie tym samym ochronę na niewielkim obszarze modelu postaci. No ale to tylko jeśli G na patelni faktycznie oznacza “gaming”.

 • VMortens

  Ich telefony są już tak nijakie, że trzeba się patelni, znaczy, chwytów marketingowych chwytać.

 • Wojtek Czaderna

  Smartfone będzie miał wbudowany SelfieStick, dlatego przy dużym ekranie, bezramkowym prawie, będzie wyglądał jak patelnia albo…
  …wymyślili aparat z obiektywem wzdłuż korpusu telefonu i zamiast złącza słuchawkowego będzie wystawał aparat. Dodatkowo możliwość zamontowania przejściówki do montażu pełnowymiarowych obiektywów.
  Z tym że wtedy patelnia nie bardzo mi pasuje…chociaż to ma sens – tak samo patelnia nie ma sensu jak przejściówka do obiektywu Canona :D

 • Łukasz

  A może po prostu zamiast wysyłać jakieś badziewne gadżety postanowili wysłać coś funkcjonalnego? Patelnia jak patelnia każdy wie do czego służy, a obiektyw to zapewne designerski kubek. Myślę, że nie ma co szukać drugiego dna.

 • anemusek

  To zapowiedź smartfona: będzie wielki jak patelnia i będzie mieć zajefajną atrapę aparatu. 😂

 • Oschły

  A ja wiem o co chodzi. Szczególnie, że jest to G (od grania). Chodzi o PUBG i słynną patelnię.
  Naprawdę nikt z nie interesuje się tym? :P
  Poproszę moje 50 Eurogąbek :D

 • Zbyszek

  Piszesz o tym i to jest właśnie sens.
  “Wszystko trzyma się kupy, tylko błagam, niech mi ktoś wyjaśni, co patelnia ma do grania?”
  Twoje pytanie pokazuje że dałeś się wciągnąć w grę Meizu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona