Meizu sprzedało 100 tysięcy egzemplarzy M3 Note w zaledwie 7 minut!

Meizu M3 Note zadebiutował oficjalnie 6 kwietnia. Już 5 dni później, 11 kwietnia, smartfon trafił do sprzedaży. I rozszedł się jak ciepłe bułeczki.

W pierwszej puli, jaka została udostępniona w oficjalnym sklepie Meizu, znalazło się 100 tysięcy egzemplarzy M3 Note. Wystarczyło zaledwie 7 minut, aby klienci wykupili je wszystkie. I nie ma się w sumie czemu dziwić, bowiem smartfon ten oferuje świetne, średniopółkowe parametry w bardzo niskiej, a przez to nad wyraz atrakcyjnej cenie (799 juanów chińskich/około 485 złotych bez podatku za wersję 2 GB/16 GB i 999 juanów chińskich/około 605 złotych bez podatku za wariant 3 GB/32 GB).

Meizu obiecało, że kolejna pula M3 Note trafi do sprzedaży 18 kwietnia, ale nie sprecyzowano, ile egzemplarzy tego smartfona będzie dostępnych. Jednak już teraz można podejrzewać, że klienci będą musieli wykazać się niemałym refleksem (i mieć również trochę szczęścia), aby kupić ten model.

Zapowiada się więc, że Meizu stworzyło kolejny, po M2 Note, bestseller. Powinno to pomóc producentowi w osiągnięciu celu, jakim jest sprzedanie w tym roku 25 milionów smartfonów, a tym samym pobicie zeszłorocznego rekordu, wynoszącego 20 milionów egzemplarzy.

Z pełną specyfikacją Meizu M3 Note możecie zapoznać się w tym wpisie. Natomiast porównanie M3 Note z jego największym konkurentem, czyli Xiaomi Redmi Note 3 znajdziecie tutaj.

Źródło: MyDrivers