Stało się: Meizu oficjalnie powróciło do Polski. Model M6 w sprzedaży 17

Stało się: Meizu oficjalnie powróciło do Polski. Model M6 w sprzedaży

Ostatni komunikat dotyczący wznowienia oficjalnej dystrybucji smartfonów Meizu w Polsce pojawił się prawie dwa miesiące temu. Maxcom, który obiecał, że wprowadzi do sklepów z elektroniką modele chińskiego producenta, nie zawiódł. Meizu M6 jest już w sprzedaży.

Droga do powrotu Meizu na polski rynek była długa i wyboista. Fani marki musieli uzbroić się w cierpliwość, bo całymi miesiącami czekali na to, aż w sklepach pojawią się smartfony producenta nowsze niż model M3 Note. Pewne deklaracje słyszeliśmy już ze strony spółki Nelro Dataale okazało się, że inny dystrybutor zajął się urządzeniami Meizu na poważnie: Maxcom.

Stało się: Meizu oficjalnie powróciło do Polski. Model M6 w sprzedaży 19 Stało się: Meizu oficjalnie powróciło do Polski. Model M6 w sprzedaży 20

Dzięki temu w sklepie internetowym RTV Euro AGD możemy kupić Meizu M6 w dwóch wersjach:

Można wybierać spośród czterech kolorów: czarnego, niebieskiego, srebrnego i złotego.

Stało się: Meizu oficjalnie powróciło do Polski. Model M6 w sprzedaży 21
Meizu M6

Meizu M6 to smartfon z ekranem 5,2 cala (w rozdzielczości HD), ośmiordzeniowym procesorem MediaTeka MT6750N (1,5 GHz) i 13-megapikselowym aparatem głównym (f/2.2). Z przodu telefon ma też drugą kamerkę do selfie z matrycą 5 Mpix. Zasilającą to wszystko baterią jest ogniwo o pojemności 3070 mAh.

Cena za taki zestaw nie jest z kosmosu, ale trzeba też mieć świadomość, że za 570 złotych można mieć już smartfon o podobnej specyfikacji, ale z wyświetlaczem Full HD. Mam nadzieję, że Maxcom nie uzależnia wprowadzenia do sklepów kolejnych urządzeń Meizu od poziomu sprzedaży modelu M6 – bo ta raczej nie będzie sensacyjnie wysoka.

Podejrzewam, że wielu i tak czeka na model M6S lub flagowego Meizu Pro 7. Przy odpowiedniej wycenie, Maxcom będzie w stanie odrobinę zamieszać na rynku, bo większość osób użytkujących kiedyś smartfony Meizu, było z nich naprawdę zadowolonych.

https://www.tabletowo.pl/2017/09/20/premiera-meizu-m6/

źródło: RTV Euro AGD dzięki gsmmaniak