Meizu MX6 dostępny będzie w dwóch wariantach | Tabletowo.pl

Meizu MX6 dostępny będzie w dwóch wariantach

Dołącz do dyskusji 0

Niektóre doniesienia sugerowały, że Meizu MX6 może zadebiutować w maju. Jest to jednak już mało prawdopodobne, bowiem miesiąc ten dobiega końca i nic nie zapowiada, abyśmy w którymś z najbliższych dni mieli zobaczyć ten smartfon. Jego premiera zapewne odbędzie się w czerwcu (a więc rok po debiucie Meizu MX5). Teraz dowiadujemy się, że urządzenie trafi na rynek w dwóch wersjach.

Nie należy się jednak spodziewać diametralnych różnic, a raczej „klasycznych”. Według najnowszych doniesień, Meizu MX6 ma być bowiem dostępny w sprzedaży w wariancie z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej oraz z 4 GB RAM i 64 GB przestrzenią na pliki użytkownika.

Meizu MX6

Pozostałe parametry mają pozostać w obu przypadkach jednakowe: 5,5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920), dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X20 z układem graficznym Mali-T880 MP4, aparat główny 20,7 Mpix, kamerka przednia 8 Mpix, akumulator o pojemności 3300 lub 4000 mAh oraz system operacyjny Flyme OS, bazujący na Androidzie 6.0 Marshmallow.

Co ciekawe, kilkukrotnie pojawiła się też informacja, że Meizu MX6 ma kosztować 1799 juanów chińskich (około 1150 złotych bez podatku). Z uwagi jednak na dzisiejsze doniesienie, możemy założyć, że dotyczyć ona będzie podstawowego wariantu, czyli z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: Weibo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona