Samsung uderza! Mocna promocja na Galaxy Note 9 – w warszawskiej galerii Arkadia dostaniecie go za 2999 zł!

Samsunga Galaxy Note 9 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Szczytowe smartfonowe osiągnięcie Koreańczyków tego roku to marzenie wielu fanów mobilnych technologii. Jedynym, co mogło do tego czasu mocno powstrzymywać przed zakupem, to cena przekraczająca 4 tysiące złotych. W ten weekend będzie jednak szansa wyrwać ten model za niecałe 3 tysiące zł, co jest prawdziwą okazją!

Reklama

Standardowa cena Galaxy Note 9 to 4299 złotych. Nawet u najgorszego sortu importerów, nie mających wiele wspólnego z oficjalną dystrybucją Samsunga w Polsce, cena tego modelu nie spada poniżej 3200 złotych.

I BUM!, Komputronik wychodzi z promocją, w której phablet ten można kupić na 2999 złotych. To absolutny hit, bo biorąc pod uwagę cenę wyjściową Note’a 9, rabat sięga 1300 zł!

Reklama

Oczywiście promocja ma swoje ograniczenia. Najważniejszym jest fakt, że nie obowiązuje ona w sklepie internetowym, a tylko w jednym sklepie Komputronika w Polsce – w warszawskiej galerii Arkadia. Prowadzona jest od dzisiaj do 16 grudnia, choć jestem niemal pewien, że zanim sklep zostanie zamknięty jutrzejszego wieczora, bliżej nieokreślone zapasy sztuk Note’ów 9 się wyczerpią.

Jeśli więc mieliście ochotę dorwać flagowego Samsunga w dobrej cenie, to prawdopodobnie jeszcze długo nie zobaczycie takich obniżek.

To reakcja na wydarzenie Huawei

Promocja jest ewidentną odpowiedzią na otwarcie najważniejszego dla Huawei salonu tego producenta w Polsce. Co zabawne, odbędzie się ono jutro, w tym samym miejscu, w którym chętni na tańszego Note’a 9 będą ustawiać się w kolejce do kas Komputronika – w warszawskiej Galerii Arkadia.

Co za 2999 zł dostaniemy u Huawei? Pełną listę promocji przygotował dla Was Grzegorz, jednak w tym miejscu wrzucę tylko info, że w tej cenie salon Huawei zaoferuje Huawei Mate 20, opaskę Huawei TalkBand B3 Lite oraz koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Ja wiem, co bym wybrał, ale nie powiem.

A Wy? Wybieracie się do Arkadii? A jeśli tak, to w którą stronę ciągniecie – zostawicie pieniądze w Komputroniku czy nowym salonie Huawei?

Zagadani #3 – Huawei vs Samsung. Kto wygra?

źródło: Kasia!

Reklama