Samsung uderza! Mocna promocja na Galaxy Note 9 - w warszawskiej galerii Arkadia dostaniecie go za 2999 zł!

Samsung uderza! Mocna promocja na Galaxy Note 9 – w warszawskiej galerii Arkadia dostaniecie go za 2999 zł!

Samsunga Galaxy Note 9 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Szczytowe smartfonowe osiągnięcie Koreańczyków tego roku to marzenie wielu fanów mobilnych technologii. Jedynym, co mogło do tego czasu mocno powstrzymywać przed zakupem, to cena przekraczająca 4 tysiące złotych. W ten weekend będzie jednak szansa wyrwać ten model za niecałe 3 tysiące zł, co jest prawdziwą okazją!

Standardowa cena Galaxy Note 9 to 4299 złotych. Nawet u najgorszego sortu importerów, nie mających wiele wspólnego z oficjalną dystrybucją Samsunga w Polsce, cena tego modelu nie spada poniżej 3200 złotych.

I BUM!, Komputronik wychodzi z promocją, w której phablet ten można kupić na 2999 złotych. To absolutny hit, bo biorąc pod uwagę cenę wyjściową Note’a 9, rabat sięga 1300 zł!

Samsung uderza! Mocna promocja na Galaxy Note 9 - w warszawskiej galerii Arkadia dostaniecie go za 2999 zł!

Oczywiście promocja ma swoje ograniczenia. Najważniejszym jest fakt, że nie obowiązuje ona w sklepie internetowym, a tylko w jednym sklepie Komputronika w Polsce – w warszawskiej galerii Arkadia. Prowadzona jest od dzisiaj do 16 grudnia, choć jestem niemal pewien, że zanim sklep zostanie zamknięty jutrzejszego wieczora, bliżej nieokreślone zapasy sztuk Note’ów 9 się wyczerpią.

Jeśli więc mieliście ochotę dorwać flagowego Samsunga w dobrej cenie, to prawdopodobnie jeszcze długo nie zobaczycie takich obniżek.

To reakcja na wydarzenie Huawei

Promocja jest ewidentną odpowiedzią na otwarcie najważniejszego dla Huawei salonu tego producenta w Polsce. Co zabawne, odbędzie się ono jutro, w tym samym miejscu, w którym chętni na tańszego Note’a 9 będą ustawiać się w kolejce do kas Komputronika – w warszawskiej Galerii Arkadia.

Co za 2999 zł dostaniemy u Huawei? Pełną listę promocji przygotował dla Was Grzegorz, jednak w tym miejscu wrzucę tylko info, że w tej cenie salon Huawei zaoferuje Huawei Mate 20, opaskę Huawei TalkBand B3 Lite oraz koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Ja wiem, co bym wybrał, ale nie powiem.

A Wy? Wybieracie się do Arkadii? A jeśli tak, to w którą stronę ciągniecie – zostawicie pieniądze w Komputroniku czy nowym salonie Huawei?

Zagadani #3 – Huawei vs Samsung. Kto wygra?

źródło: Kasia!