Medion zapowiada prezentację LifeTab miłosnym zwiastunem (wideo) | Tabletowo.pl

Medion zapowiada prezentację LifeTab miłosnym zwiastunem (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia targów IFA 2011. A skoro tak, w sieci powinno się pojawiać coraz więcej informacji na temat urządzeń, których premiera spodziewana jest w Berlinie. Oprócz znanych producentów, jak Samsung (z Galaxy Tab 7.7), Toshiba (z bezimiennym „cieniasem”) czy HTC (z Puccini), stoiska będą miały także firmy, o których się mniej słyszy – wśród nich Medion, o chęci przejęcia której informowało Lenovo na początku czerwca.

Digital Love Story to temat przewodni zwiastuna przygotowanego przez Medion, mającego zainteresować nas tabletem LifeTab. Najprawdopodobniej jednak na targach poznamy kila urządzeń Medion – a przynajmniej tak wynika z poniższego wideo i zdjęć. Można zauważyć zarówno tablet, którego ekran ma przekątną 7″, jak i dość nietypowy, kwadratowy smartfon (a może to nawigacja?).

Nie pytajcie o parametry techniczne Medion LifeTab, bo te są obecnie wielką zagadką. Wszelkie szczegóły na jego temat, jak i pozostałych urządzeń producenta, poznamy już niedługo na IFA 2011, skąd będziemy zdawać relację.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona