Medion LifeTab z 3G w Aldi za 1699 złotych - Tabletowo.pl

Medion LifeTab z 3G w Aldi za 1699 złotych

Tabletowo.pl Medion LifeTab z 3G w Aldi za 1699 złotych Nowości

Na targach IFA 2011 tablet Medion LifeTab można było zobaczyć jedynie za kulisami – nic więc dziwnego, że zawsze pisząc o nim przypomina mi się bardzo sympatyczna przedstawicielka producenta, która chciała nam umożliwić zapoznanie się z owym tabletem, aczkolwiek ostatecznie nie znalazła dla nas czasu… Ale było, minęło. Obecnie urządzenie to można kupić w wielu krajach – także w Polsce. Od 6 kwietnia Medion LifeTab z 3G będzie dostępny w ofercie sklepu Aldi za 1699 złotych.

Medion LifeTab to urządzenie pracujące w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb (raczej bez szans na oficjalną aktualizację do Androida 4.0), a jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Tegra 2 o częstotliwości taktowania 1GHz. Sprzęt został wyposażony w 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 32GB pamięci, 3G, GPS, WiFi, akumulator mający pracować do 8 godzin, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, microUSB, Bluetooth 2.1, slot kart microSD, a także oferuje dostęp do Google Play.

Producent udziela na tablet 36-miesięcznej gwarancji. W zestawie z urządzeniem znajdziemy kabel z adapterem HDMI, ładowarkę, kabel microUSB, słuchawki douszne, etui oraz ściereczkę do czyszczenia ekranu. Wymiary modelu ważącego 720 g, to: 259 x 13,2 x 178 mm.

Z tego, co widzę, na Allegro jest tylko jedna oferta z tabletem Medion Lifetab w tej samej konfiguracji, ale w znacznie niższej cenie – 1350 złotych (swoją drogą, osoba sprzedająca tablet właśnie została przeze mnie przyłapana na plagiacie – opis urządzenia w całości pochodzi z Tabletowo.pl, oczywiście bez podanego źródła i bez mojej zgodny na republikację, więc sama nie zdecydowałabym się na zakup u tego właśnie sprzedawcy). Porównywarki cenowe modelu nie znajdują, ponieważ urządzenie nie jest dostępne w sprzedaży w polskich sklepach detalicznych.

Dzięki Błażej za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona