Tablet LifeTab owocem miłości firmy Medion

Towarzyszący romantycznemu wideo Amor trafił strzałą tablet Medion LifeTab, którego premiera miała miejsce podczas konferencji na targach IFA 2011 w Berlinie. To ważące 720 gramów urządzenie wyposażono w 10-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, system operacyjny Google Android Honeycomb w wersji 3.2, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, kamerę internetową, aparat cyfrowy 8 megapikseli, port USB i wyjście HDMI. Tablet dostępny będzie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia w dwóch wariantach: tylko-Wi-Fi oraz 3G. Jego cena nie została ujawniona.

Design Medion LifeTab jest miły dla oka i charakteryzuje się ładnymi, zaokrąglonymi krawędziami. Czy jedno spojrzenie na tablet wystarczyło Wam, aby się w nim zakochać?

via Netbook News

Komentarze

  • mnietek

    Ciekawa propozycja. Medion jest raczej dla ludy więc cena będzie znośna :). Kurcze kiedy te wszystkie te nowe tablety będą w sprzedaży.

  • Zex

    Cegła, poza tym specyfikacja niczego sobie, oby cena była na odpowiednim pułapie. A no i panna z reklamówki podobna do mojej kumpeli :D

  • Sareth

    Mi się design kojarzy z tanimi chińskimi ramkami lcd, zgrozy dopełnia faktura plastiku która wygląa jakby nie był zbyt wyrzymały.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona