Fajne promocje: Watch GT 2 i Matebook 13 AMD z akcesoriami gratis

Szukasz laptopa? Zastanawiasz się nad zakupem inteligentnego zegarka? Przyjrzyj się ofercie Huawei w sklepie Media Expert. Decydując się na zakup, można teraz otrzymać przydatne dodatki gratis.

Huawei Matebook 13 – z procesorem AMD i dodatkami

Seria laptopów Huawei Matebook 13 doczekała się, w bieżącym roku, kolejnego odświeżenia. Te cenione za wzorową jakość wykonania i spore możliwości komputery to jedne z najciekawszych pozycji w laptopowej ofercie producenta, dlatego nie może dziwić, że Huawei decyduje się na rozwój serii.

Huawei Matebook 13

W 2020 roku, do modeli wykorzystujących procesory Intel Core i5 oraz Intel Core i7, dołączyła wersja wyposażona w rozwiązanie konkurencyjne – AMD Ryzen 5 3500U.

Pojawienie się nowego dostawcy procesorów korzystnie wpłynęło na cenę komputera – Matebook 13 z procesorem Czerwonych kosztuje 2999 złotych za model wyposażony w dysk SSD o pojemności 256 GB. Wystarczy jednak dopłacić 200 zł, by cieszyć się konfiguracją z dwukrotnie większą przestrzenią na dane – obecnie optymalną pod względem stosunku ceny do możliwości.

Dodatkowo, decydując się na zakup Matebooka 13 z procesorem AMD Ryzen 5, nabywcy otrzymają bardzo przydatne akcesoria – mysz Bluetooth Huawei AF30 oraz etui na notebooka Huawei Matebook 13 Grey.

Oferta promocyjna obowiązuje do 12 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Możesz z niej skorzystać klikając tutaj.

Zegarek z dodatkową energią – Huawei Watch GT 2

Promocyjnymi warunkami zakupu objęto również inteligentny zegarek Huawei Watch GT 2. Klienci, którzy skorzystają z oferty, mogą liczyć na dodatek w postaci powerbanku Huawei o pojemności 12000 mAh, wspierającego szybkie ładowanie przewodowe.

Huawei Watch GT 2

By skorzystać z oferty należy, dokonując zakupu zegarka, posłużyć się kodem rabatowym P-7611, a następnie wybrać kolor powerbanku.

Promocja trwa do 19 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Kliknij po szczegóły promocji.