Masz Windows Phone 8.1? Możesz już zapomnieć o oficjalnej aplikacji do obsługi Twittera | Tabletowo.pl

Masz Windows Phone 8.1? Możesz już zapomnieć o oficjalnej aplikacji do obsługi Twittera

Dołącz do dyskusji 0

Mamy bardzo złą wiadomość dla osób korzystających z systemu Windows Phone 8.1. Jeśli używacie oficjalnego klienta Twittera do przęglądania tego portalu, niestety, ale Wasza aplikacja może przestać działać.

Mobilny Windows cieszył się dosyć pozytywną opinią. Niestety, jego największą bolączką były aplikacje. Nie dość, że było ich bardzo mało, to po czasie traciły one oficjalne wsparcie. Pamiętam, jak jakiś czas temu anulowano wsparcie dla aplikacji Facebooka i Messengera (więcej dowiecie się z >tego artykułu<). Decyzję tę odczuła również moja mama, która ówcześnie korzystała ze świetnej Nokii Lumii 520. Jedynym wyjściem było przęglądanie serwisu poprzez przęglądarkę internetową, co nie było szczególnie wygodne.

Podobnie dzieje się i teraz. Twitter, czyli kolejny z wielkich portali społecznościowych, kończy wsparcie dla swojego klienta serwisu dostępnego na Windows Phone 8.1. Teraz aplikacja ta stanie się po prostu bezużyteczna. Przypuszczam, że będzie tak, jak w przypadku Facebooka – program nie będzie w stanie wyświetlić nowych tweetów i powiadomień.

Jak donosi portal PhoneArena, korzystanie z Twittera za pomocą przęglądarki internetowej jest niemożliwe, bowiem interfejs witryny błędnie się wyświetla. Więc jeśli macie system Windows Phone 8.1 i dalej chcecie korzystać z tego serwisu to musicie się zaopatrzyć w nieoficjalnego klienta. W sklepie z aplikacjami możecie odszukać kilka pozycji, między innymi: Peregrine, WeeTweet czy Tweetium.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Test i recenzja Twitlatte, czyli bardzo lekkiego i otwartoźródłowego klienta Twittera

Źródło: PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona