Masz HTC Flyer? Możesz już odblokować bootloader - Tabletowo.pl

Masz HTC Flyer? Możesz już odblokować bootloader

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Masz HTC Flyer? Możesz już odblokować bootloader Nowości

Temat tygodnia, czyli Windows 8 i sprawy z nim związane, chwilowo zostawiamy na boku, bo pojawiła się bardzo interesująca informacja dla wszystkich posiadaczy tabletu HTC Flyer. Jakiś czas temu tajwański producent zapowiadał, że smartfony i tablet HTC otrzyma możliwość odblokowania bootloadera. Nie były to wyłącznie puste słowa – firma udostępniła już odpowiednie narzędzia, dzięki którym można przejść przez proces uwalniania HTC Flyer.

Zanim jednak się do tego zabierzesz, warto zapoznać się z uwagami przekazanymi przez HTC na stronie HTCDev.com, dotyczącymi nieprawidłowości jakie mogą występować po odblokowaniu bootloadera. Producent wymienia między innymi problemy z działaniem systemu operacyjnego, jak i możliwość uszkodzenia urządzenia na skutek jego przegrzewania się. Trzeba pamiętać, że takie szkody nie są naprawiane na podstawie gwarancji.

Jeśli jesteś pewien, że chcesz odblokować bootloader w swoim HTC Flyer – zajrzyj na stronę HTCDev.com, gdzie znajdziesz odpowiednie narzędzia. Pamiętaj jednak o ewentualnych skutkach niepożądanych oraz o tym, że przechodzisz przez cały proces na własne ryzyko.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona