Manta Duo Galactic MS6001 to 6-calowy phablet z Androidem | Tabletowo.pl

Manta Duo Galactic MS6001 to 6-calowy phablet z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Phablety są coraz popularniejsze i teraz praktycznie każdy może z nich korzystać. Nawet mój pierwszy felieton dotyczył tego czy kobiety również korzystają z takich ogromnych smartfonów. Wystarczy spojrzeć na ulice i od razu widać, że 6-calowe konstrukcje są dla wszystkich. A jeśli Wy jeszcze nie macie takiego urządzenia i szukacie na początek czegoś taniego, to może spodoba Wam się propozycja Manty – Duo Galactic MS6001.

Manta Duo Galactic MS6001 to, jak już wspomniałem, 6-calowy phablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Za napędzenie systemu Android w wersji 4.4 KitKat odpowiada tutaj dwurdzeniowy procesor MediaTek MT8312 o taktowaniu 1,3 GHz oraz 512 MB pamięci operacyjnej RAM. Oferuje on także 4 GB pamięci wbudowanej, ale można ją rozszerzyć dzięki karcie MicroSD o kolejne 32 GB. Znajdziemy tutaj dwa aparaty (2 mpix i 0,3 mpix) i GPS, a za czas pracy odpowiada bateria o pojemności 2000 mAh.

Manta_MS6001_2

Jego zaletą będzie na pewno też obsługa dwóch kart SIM. Nie jest to topowy sprzęt, ale dla wielu osób może on okazać się wystarczające, szczególnie że jego cena to 499 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona