Mamy kolejne informacje na temat HTC Hima | Tabletowo.pl

Mamy kolejne informacje na temat HTC Hima

Dołącz do dyskusji 0

Twitter to niewątpliwie bardzo dobre źródło informacji o nowych urządzeniach. Dziś na tym właśnie portalu pojawiły się informacje, które jednoznacznie potwierdzają specyfikację techniczną najnowszego smartfona od HTC o nazwie kodowej Hima. Wiemy też więcej o prawdopodobnej dacie debiutu tego urządzenia.

Już na początku grudnia informowaliśmy Was o prawdopodobnej specyfikacji HTC Hima. Dziś @upleaks opublikował zdjęcie z popularnego programu benchmarkowego AnTuTu, które całkowicie potwierdza wcześniejsze informacje.

https://twitter.com/upleaks/status/549533823482875904

Jak możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu HTC Hima (6535LVW) zostanie wyposażony w 5-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli), a za jego płynne działanie będzie odpowiadał procesor Qualcomm Snapdragon 810 z procesorem graficznym Adreno 430 oraz 3 GB pamięci RAM. Oprócz tego na wyposażeniu HTC Hima znajdziemy 13-megapikselowy aparat frontowy, natomiast na tyle umiejscowiona zostanie 20.7-megapikselowa matryca. Całość będzie działała pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 5.0.1 Lollipop.

Według informacji udostępnionych przez Steve’a Hemmerstoffera HTC Hima zostanie zaprezentowany podczas targów CES 2015 na początku stycznia w Las Vegas, czyli znacznie wcześniej niż przypuszczano.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona