Mamy już NVIDIA Shield Tablet - czekamy na Wasze pytania - Tabletowo.pl
Ważne

Mamy już NVIDIA Shield Tablet – czekamy na Wasze pytania

Po niemal dwóch miesiącach oczekiwań do naszej redakcji zawitał wreszcie tablet NVIDIA Shield w wersji 32GB LTE, a wraz z nim najważniejsze akcesoria czyli pad i osłona ekranu. W ciągu najbliższych dni poddam go więc wyczerpującym testom, by wreszcie przekonać się, czy warto było czekać.

Krótkie przypomnienie dla osób, które przegapiły wcześniejsze doniesienia o tym nietuzinkowym urządzeniu: NVIDIA Shield Tablet to 8-calowiec wyposażony w potężny układ Tegra K1. Sprzęt ten zaprojektowany został głównie z myślą o graczach, o czym świadczy nie tylko całkiem nieźle zaprojektowany, dedykowany pad, ale też kilka interesujących usług i rozwiązań, których próżno szukać w innych urządzeniach (nie mówiąc już o całkiem pokaźnej palecie gier zarezerwowanych dla urządzeń z K1 na pokładzie). Twórcy zadbali jednak o to, by tablet ten miał również wiele do zaoferowania osobom poszukującym czegoś więcej niż przenośnej konsoli do gier.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego urządzenia lub chcecie bym testując je zwrócił uwagę na coś konkretnego – napiszcie o tym w komentarzach pod tym wpisem. Na koniec krótkie przypomnienie parametrów technicznych wspomnianego modelu:

SOCNVIDIA® Tegra® K1
RAM2 GB
PAMIĘĆ32GB + slot na karty Micro SD
EKRAN8" 1920×1200
SYSTEMANDROID 4.4 KitKat
ŁĄCZNOŚĆWiFi, Bluetooth 4.0, 3G, 4G LTE
ZŁĄCZAmicro USB 2.0, złącze słuchawkowe, HDMI mini, micro SD slot
APARAT2 x 5 MP HDR (przedni i tylni)
AKCESORIARysik (w zestawie), Pad i Cover (dostępne do nabycia oddzielnie)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona