Mamy dla Was kody na roczny dostęp do Legimi bez limitu! (lista zwycięzców) 22

Mamy dla Was kody na roczny dostęp do Legimi bez limitu! (lista zwycięzców)

Abonament Legimi opłacam od co najmniej kilku miesięcy. Uważam, że to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą czytać zawsze i w każdych możliwych warunkach. A jeśli wciąż nie przekonaliście się do czytania książek w wersjach elektronicznych, właśnie macie okazję, by to nadrobić.

Przy okazji recenzji produktów Samsunga wspominałam niejednokrotnie, że w ramach pakietu korzyści użytkownicy otrzymują 3 lub 6 miesięcy (zależne od modelu) korzystania z usługi Legimi bez limitu całkowicie za darmo. Dziś jednak mam dla Was konkurs, w ramach którego rozdam Wam pięć kodów na roczny dostęp do Legimi bez limitu!

A jest o co walczyć, bo pamiętajcie, że Legimi bez limitu to nie tylko dostęp do tysięcy książek elektronicznych, które można czytać na smartfonach, tabletach i czytnikach ebooków. To również możliwość przełączania się pomiędzy czytaniem danej książki, a słuchaniem – w dodatku w miejscu, w którym skończyliśmy czytać/słuchać. Swoją drogą, jest to nowość wprowadzona zaledwie kilka tygodni temu, w pierwszej kolejności właśnie dla użytkowników smartfonów Galaxy S7/Galaxy S7 edge.

No dobrze, jak wspomniałam, mam dla Was pięć kodów. Każda osoba może zdobyć tylko jeden. Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na proste pytanie:

Książki papierowe czy elektroniczne? Przekonaj nas, że Twój punkt widzenia odnośnie czytania książek jest słuszny. Liczymy na kreatywne odpowiedzi, przepełnione humorem i ciekawymi argumentami.

Limit znaków: 1000 (bez spacji). Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy pod adresem: [email protected]

Konkurs trwa do piątku, 10 czerwca. Listę zwycięzców opublikujemy w tym wpisie w ramach aktualizacji maksymalnie dwa dni później, tj. w niedzielę, 12 czerwca.

Usystematyzujmy:

  • sponsor konkursu: Samsung – dzięki! :)
  • do wygrania: pięć kodów na roczny dostęp do Legimi bez limitu
  • czas trwania: do piątku, 10 czerwca
  • zadanie konkursowe: Książki papierowe czy elektroniczne? Przekonaj nas, że Twój punkt widzenia odnośnie czytania książek jest słuszny. Liczymy na kreatywne odpowiedzi, przepełnione humorem i ciekawymi argumentami

Powodzenia!

Aktualizacja (12.06., 21:45):

Roczny dostęp do Legimi zgarniają:

Andrzej Zaremba, Marcin Kurdziel, Szymon Senderek, Daniel (nazwiska brak) oraz Anna Walicka. Gratulujemy!