Mały, wydajny, za niewielkie pieniądze – promocja na smartfon Sony Xperia XZ1 Compact

Małych, wydajnych smartfonów jest na naszym rynku jak na lekarstwo. W gruncie rzeczy, chcąc wybrać urządzenie z Androidem, pozostaje nam tylko decydować, którą generację Xperii Compact wybrać. A że XZ2 Compact ma już pięciocalowy ekran, to XZ1 Compact za mniej niż 900 złotych wydaje się być świetnym pomysłem.

Każdego dnia w niemieckim Amazonie pojawia się tzw. Oferta Dnia, czyli promocja, podczas której dany produkt sprzedawany jest w cenie dużo niższej niż zazwyczaj. Choć oczywiście trudno uwierzyć, żeby Xperia XZ1 Compact normalnie kosztowała tam 599 euro, tak aktualna promocja pozwala na zaoszczędzenie około 300 złotych względem zakupu tego samego urządzenia w Polsce.

Reklama

199 euro to w bezpośrednim przeliczeniu niewiele ponad 850 złotych. Do tego należy doliczyć różnicę w stawce podatku VAT między Niemcami a Polską i szybko okaże się, że za malucha od Sony nie damy więcej niż 900 zł.

W promocji bierze udział tylko niebieska wersja kolorystyczna.

Jak ubiegłoroczną mniejszą wersję flagowej XZ1, mały Compact trzyma się wyśmienicie i może być jedną z ostatnich okazji do zaopatrzenia się w nowy smartfon o takich gabarytach, a jednocześnie z bardzo dobrymi podzespołami. W końcu urządzenie oferuje wydajność Snapdragona 835, 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej w obudowie z ekranem 4,6 cala.

Oferta obowiązuje do końca dnia lub do wyczerpania zapasów.

Sprawdź przed zakupem:

źródło: Amazon