10-lecie to dobry czas na podsumowanie. Pobierz nasz magazyn i powspominaj z nami ostatnie lata!

Z racji tego, że 10-lecie portalu Tabletowo wypadło w piątek, postanowiliśmy obchody jubileuszu nieco rozciągnąć w czasie. Bo kto powiedział, że nie można świętować dłużej niż jeden dzień? :) Dziś w Wasze ręce oddajemy rocznicowy, obszerny magazyn, w którym podsumowaliśmy między innymi najważniejsze produkty i wydarzenia ostatniego dziesięciolecia.

W piątek minęło równo dziesięć lat od dnia, w którym powstało Tabletowo.pl – portal, który, co tu dużo mówić, pozwolił mi rozszerzyć horyzonty, poznać masę wartościowych osób i – pod wieloma względami – zmienił mnie i moje życie.

Długo by na ten temat pisać, dlatego jeden z tekstów, które przeczytacie, poświęcony został właśnie historii Tabletowo i temu, jaką drogę przeszłam przez te ostatnie lata. Jeśli jesteście ciekawi – zapraszam do zapoznania się z nim – bezpośrednio na portalu lub na łamach magazynu.

Tabletowo istnieje już 10 lat! Dziś opowiem Wam jego historię

Bo tak sobie właśnie pomyślałam, że z racji jubileuszu coś dla Was przygotujemy. Jak postanowiłam, tak zrobiłam i wraz z redakcją stworzyliśmy publikację, w której podsumowujemy najważniejsze aspekty rynku technologii ostatniego dziesięciolecia. W Wasze ręce oddajemy magazyn w formie eBooka, w którym znajdziecie kilkanaście przekrojowych tekstów autorów, których znacie i lubicie z Tabletowo.

W materiałach znajdziecie sporo dobra na temat smartfonów, tabletów (pamiętacie je jeszcze?!), laptopów, ale także najważniejszych technologii czy wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 10 lat.

eBook jest darmowy, ale będę bardzo wdzięczna, jeśli w podzięce za jego udostępnienie dołączycie do naszej grupy na Facebooku czy dacie lajka na profilu Tabletowo. Zapraszam też do śledzenia Tabletowo w Google News oraz czytania mojego drugiego portalu – oiot.pl.

POBIERZ nasz rocznicowy magazyn – wystarczy kliknąć w poniższą okładkę:

PS. W tym tygodniu wystartujemy jeszcze z konkursem. Bądźcie czujni! :)