Jakkolwiek to brzmi: aktualizacja oprogramowania MacBooka Air rozjaśnia jego ekran | Tabletowo.pl

Jakkolwiek to brzmi: aktualizacja oprogramowania MacBooka Air rozjaśnia jego ekran

Wszystko dzięki MacOS 10.14.4

Dołącz do dyskusji 0

Najnowsza aktualizacja oprogramowania w nowych MacBookach Air (model 2018) mogła rozjaśnić ich wyświetlacz. To miła niespodzianka dla posiadaczy tego modelu.

Wyświetlacz Retina we wspomnianym laptopie, dzięki tej aktualizacji, jest jaśniejszy o całe 100 nitów, co jest naprawdę dużą wartością dodaną. Obecnie laptop ten może pochwalić się całkowitą jasnością na poziomie 400 nitów, a wszystko to tylko dzięki aktualizacji systemowej.

Apple MacBook Air 2018

Zmianę jasności potwierdzili użytkownicy portalu Reddit i serwisu MacRumors. Najnowsza aktualizacja systemu MacOS 10.14.4 z 25 marca ma poprawiać domyślną jakość ekranu najnowszych modeli MacBooka Air. Potwierdzeniem tego może być też fakt, iż firma Apple zaktualizowała także stronę specyfikacji technicznej nowego modelu MacBooka Air. Można tam zauważyć, że wyświetlacz Retina w laptopie ma obecnie wartość maksymalną na poziomie 400 nitów, w porównaniu z poprzednimi 300 nitami, tak jak odnotowali to wcześniej recenzenci przed dostępnością tej aktualizacji systemowej.

Swoją drogą, to właśnie niesatysfakcjonująca jasność ekranu była wymieniana jako jedna z ważniejszych wad MacBooka Air 2018. A jak u Was – zauważyliście różnicę?

Źródło: The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona