Lumia 950 na zdjęciach i w kolejnym sklepie internetowym | Tabletowo.pl

Lumia 950 na zdjęciach i w kolejnym sklepie internetowym

Dołącz do dyskusji 0

O Lumii 950 słyszy się ostatnio dużo. Jej wygląd był już wcześniej znany z pojawiających się w sieci zdjęć prasowych, teraz jednak urządzenie zostało sfotografowane potwierdzając tym samym większość informacji. Żeby tego było mało, telefon w dwóch wersjach znów pojawił się w sklepie internetowym, lecz w nieco innych cenach.

Lumia 950 ma zostać wyposażona w 5,2-calowy wyświetlacz w rozdzielczości QHD. Sercem urządzenia ma być procesor Qualcomm Snapdragon 808 wraz z 3GB pamięci RAM. Dodatkowo na dane użytkowników przeznaczonych zostanie 32GB, które będzie można rozszerzyć przy użyciu kart microSD nawet o 2TB.

W urządzeniu mamy znaleźć 20-megapikselowy aparat PureView z potrójną diodą LED, a całość dopełni akumulator o pojemności 3000 mAh. Oczywiście nie zabraknie złącza USB typu C oraz systemu Windows 10 z funkcją Continuum.

Większy model – Lumia 950 XL tylko nieznacznie będzie się różnił od egzemplarza bez „XL” w nazwie. Przede wszystkim znajdziemy tu 5,7-calowy wyświetlacz, również w rozdzielczości QHD. Za płynne działanie systemu Windows 10 ma odpowiadać Snapdragon 810 zasilany akumulatorem o pojemności 3300 mAh. Reszta podzespołów będzie taka sama.

gsmarena_002

Lumia 950 w sklepie pojawia się już drugi raz, wcześniej smartfon spotkaliśmy w Hiszpanii. Teraz jest również dostępny w rosyjskim sklepie internetowym, została ta wyceniona na około 865 dolarów (w hiszpańskim sklepie było to około 740 dolarów), natomiast wersja z dopiskiem „XL” będzie kosztowała około 956 dolarów (hiszpański sklep wycenił ją natomiast na 840 dolarów). Poniżej znajdziecie kilka zdjęć, które przedstawiają, przede wszystkim, tył urządzeń. Potwierdza się na nich obecność dużej soczewki aparatu wraz z trzema diodami LED. Widać też diodę doświetlającą na przodzie oraz na ekranie dostrzec można informację o obecności dwóch slotów na karty SIM.

Źródło: gsmarena, wmpoweruser, phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona