Loteria Plusa – do wygrania roczna pensja lub Samsung Galaxy S9

Jeśli planujecie zakup nowego startera i zastanawiacie się jakiego operatora wybrać, możliwe, że przekona Was sieć Plus, organizująca loterię w której do wygrania są smartfony Samsung oraz roczna pensja w wysokości 42 tys zł. 

Aby móc wziąć udział w loterii, w trakcie trwania promocji (22 kwietnia – 2 czerwca 2019), należy kupić i aktywować starter Plus/Plush na Kartę lub doładować go za kwotę minimum 5 złotych w przypadku, gdy zakup i aktywacja odbyły się przed datą rozpoczęcia konkursu. Kolejnym krokiem jest wypełnienie dostępnego na stronie operatora formularza zgłoszeniowego lub wysłanie wiadomości SMS na numer 4488 o treści PLUS lub „ПЛЮС”.

Reklama

Główną nagrodą w promocji jest roczna pensja w wysokości 42 tysięcy złotych lub jeden ze smartfonów Samsung Galaxy s9. Losowanie odbywać się będzie co tydzień, przez cały okres trwania konkursu.

Codziennie będzie także możliwość na zdobycie 1000 złotych, lub jednego ze stu 10-gigabajtowych pakietów danych. Każdy dodatkowy SMS zwiększa szansę na wygraną, do konkursu można zgłaszać się więc wielokrotnie. Łączna pula nagród w loterii wynosi 384.000 zł brutto.

Co z tego, że Samsung Galaxy Fold dobrze się sprzedaje, skoro niektóre sztuki już po dwóch dniach są zepsute?

 

Loteria jest częścią kampanii „Plus łączy Polskę z Ukrainą”.Plus to kolejna działająca w Polsce sieć komórkowa, która promuje ofertę dopasowaną do pochodzących z Ukrainy, a mieszkających w Polsce, klientów oferując dopasowane do ich potrzeb pakiety i promocje. Sieć oferuję także darmowy transfer wewnątrz popularnej u naszych sąsiadów aplikacji Viber oraz możliwość wykonywania tanich połączeń do największych wschodnich operatorów.

Konkurs startuje już w Lany Poniedziałek (22 kwietnia). Pełny regulamin promocji w formacie PDF dostępny jest tutaj.

Źródło: Plus