Lollipop dla Motoroli z 2013 i 2014 niedługo, a niektórzy mogą już cieszyć się z wersji 5.0.2 | Tabletowo.pl

Lollipop dla Motoroli z 2013 i 2014 niedługo, a niektórzy mogą już cieszyć się z wersji 5.0.2

Dołącz do dyskusji 0

Android i aktualizacje to często słowa, które nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, ale Motorola jest pozytywnym wyjątkiem. Pisaliśmy już jakiś czas temu, że chińska firma zaczęła już aktualizację niektórych swoich produktów, a teraz mamy więcej informacji o innych smartfonach.

Pracownik Motoroli, Luciano Carvalho, potwierdził, że trwają prace nad udostępnieniem najnowszego systemu Google dla wszystkich Motoroli z 2013 i 2014 roku. Nie ma dokładnej daty wskazującej na to kiedy będzie ona dostępna dla wszystkich, ale ma to nastąpić „bardzo niedługo”. Co ciekawe, niektóre produkty Motoroli mogą już zainstalować Androida 5.0.2 Lollipop. Jest to na razie testowa grupa wypuszczana w różnych regionach na świecie, a szersze grono będzie mogło się cieszyć tą aktualizacją jeśli ci, którzy już z niej korzystają, nie będą mieć zastrzeżeń.

Nie pozostaje mi nic tylko pozazdrościć użytkownikom Motoroli, ponieważ inni producenci nie są w takim stopniu zainteresowani pokazywaniem Lollipopa dla urządzeń tańszych niż flagowce.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona