Logitech Signature K650 Wireless Comfort White
Logitech Signature K650 (fot. Logitech)

Logitech Signature K650 Wireless Comfort – klawiatura dla miłośników wygody

Popularny producent peryferiów biurowych wypuścił właśnie nową klawiaturę, która stawia przede wszystkim na wygodę pracy. Logitech Signature K650 Wireless Comfort to prawdziwy produkt stworzony dla fanów komfortu i bezprzewodowych akcesoriów.

Nowa klawiatura Logitecha

Na rynek wkroczył właśnie nowy model klawiatury biurowej od marki Logitech, która specjalizuje się w tworzeniu produktów dla osób spędzających większość czasu przed komputerem w pracy. Model Signature K650 Wireless Comfort stawia na komfort, oferując między innymi ulepszone skróty klawiszowe, a także zintegrowaną z obudową podpórkę pod nadgarstki.

Logitech Signature K650 Wireless Comfort Graphite
(fot. Logitech)

Ponadto Signature K650 jest odporna na zalania, więc jesteśmy bezpieczni, nawet jeśli przydarzy nam się niemiły wypadek przy pracy. Konstrukcja jest łatwa do czyszczenia, a całość napędzają przez dwie baterie AA, które dają klawiaturze 36 miesięcy działania. Jej przenoszenie jest ułatwione za sprawą braku jakiegokolwiek okablowania, gdyż producent uczynił tę klawiaturę w pełni bezprzewodową.

Signature K650 Wireless Comfort – najważniejsze cechy

Nowa klawiatura szwajcarskiego producenta komfort ma nie tylko w nazwie. Zapewniają go głęboko amortyzowane klawisze, które mają na celu zapewnienie pozytywnych wrażeń podczas długich sesji przed komputerem. Wygodę udaje się uzyskać również za sprawą zintegrowanej, miękkiej w dotyku, podpórki pod nadgarstki.

Logitech Signature K650 Wireless Comfort White
(fot. Logitech)

Dzięki pełnowymiarowemu układowi klawiszy Signature K650 pozwala na pracę bez jakichkolwiek ograniczeń. Dodatkowe skróty pozwalają zaoszczędzić cenny czas, dzięki funkcjom takim jak zrzut ekranu, wyciszanie mikrofonu oraz nawigacja internetowa – do wszystkich z nich dostęp mamy za jednym kliknięciem.

Wsparcie wielu systemów to fantastyczny dodatek. Z klawiatury skorzystamy na niemal każdym systemie operacyjnym: Windows, macOS, Chrome OS, Linux, iPadOS, iOS i Android. Dodatkowo produkt posiada certyfikat Chromebook.

Signature K650 Wireless Comfort oferuje wyłącznie bezprzewodowe połączenie, dzięki czemu możemy pozbyć się zbędnych kabli z naszego otoczenia. Do urządzenia podłączymy ją za pomocą Bluetooth Low Energy lub przez dołączony w zestawie odbiornik Logi Bolt USB, które pozwalają na silne i niezawodne połączenie z odległości sięgającej nawet 10 metrów.

Logitech podaje również, że ich nowa klawiatura stworzona została z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko – jej plastikowe części korzystają z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu: 28% w przypadku wersji grafitowej i 21% w przypadku białej. Ma też ona certyfikat Carbon Neutral, potwierdzający, że ślad węglowy K650 został zredukowany do zera.

Wymiary klawiatury to 193,5 mm wysokości, 457,3 mm szerokości i 24,3 mm długości. Waga bez odbiornika (1,8 g) i z dwoma bateriami alkaicznymi AA (48,23 g) wyniosła 700,23 gramów. Producent zapewnia w Europie dwuletnią gwarancję.

Logitech rekomenduje korzystanie z Signature K650 Wireless Comfort w zestawie z myszą Signature M650 oraz z oprogramowaniem Logi Options+, dzięki któremu odkryjemy proste sposoby personalizacji peryferiów. Koszt nowej klawiatury Logitecha to 239 złotych, a nabyć będziemy ją mogli jeszcze w tym miesiącu z oficjalnego sklepu internetowego. Dostępna będzie ona w dwóch wspomnianych już wariantach kolorystycznych – grafitowym i białym.