Logitech: klawiatura i ochrona ekranu do iPada - Tabletowo.pl

Logitech: klawiatura i ochrona ekranu do iPada

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Logitech: klawiatura i ochrona ekranu do iPada Akcesoria Apple Nowości

Rynek akcesoriów przeznaczonych do tabletów internetowych jest bardzo obszerny i trudno go w całości ogarnąć. Dlatego też na łamach Tabletowo.pl w kategorii „akcesoria” znajdziecie newsy dotyczące wyłącznie części tego segmentu – staramy się wybierać najciekawsze. Wśród nich jest najnowsze akcesorium Logitech przeznaczone do iPada – klawiatura służąca także jako ochrona wyświetlacza.

Zdania dotyczące wirtualnej klawiatury w iPadzie są podzielone. Jedni twierdzą (w tym ja), że jest bardzo wygodna i nawet pisanie dłuższych tekstów nie sprawia większego problemu – gdybyście nie wiedzieli: spora część moich tekstów powstaje właśnie na nowym iPadzie. Inni natomiast są zdania, że żadna klawiatura ekranowa nie zastąpi zwykłej, sprzętowej. Dla nich właśnie Logitech przygotował nowe akcesorium. Jest to klawiatura o nazwie Ultrathin Keyboard Cover, która oprócz tego, że umożliwia podłączenie do iPada (drugiej i trzeciej generacji) przez Bluetooth i pisanie tekstów, to jeszcze służy jako ochrona wyświetlacza tabletu. Identycznie jak Smart Cover, posiada magnetyczny klips, umożliwiający połączenie z tabletem, dzięki czemu osłania ekran, a także służy do usypiania/wybudzania z trybu czuwania.

Akcesorium oferuje widoczność pod określonym kątem – nie da się zmienić kąta nachylenia tabletu do klawiatury oraz nie posiada touchpada. Logitech zakłada, że na jednym ładowaniu będzie go można używać przez nawet pół roku, aczkolwiek korzystając z niego wyłącznie dwie godziny dziennie.

Wszystko pięknie, ale cena – jak to w przypadku akcesoriów Logitech do iPada – powala. Koszt klawiatury to 99 dolarów. Klawiatura fajna, ale droga… Zainteresowani muszą poczekać jeszcze co najmniej kilka dni, według danych przekazanych przez producenta, klawiatura będzie dostępna w Stanach i w Europie jeszcze w kwietniu.

Tabletowo.pl Logitech: klawiatura i ochrona ekranu do iPada Akcesoria Apple Nowości   Tabletowo.pl Logitech: klawiatura i ochrona ekranu do iPada Akcesoria Apple Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona