Hulajnogą na wybory – darmowy przejazd Lime w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu

Zachęcać do pójścia na wybory można w różny sposób. Lime postawiło na zaoferowanie mieszkańcom kilku miast w Polsce nieodpłatnego przejazdu elektryczną hulajnogą.

Jako że Lime stanowi integralną część miast europejskich, chce pomóc ich mieszkańcom w skorzystaniu z przysługującego im prawa wyborczego. Dlatego w najbliższą niedzielę 13 października firma zaoferuje użytkownikom elektrycznych hulajnóg Lime możliwość odbycia nieodpłatnego przejazdu. W aplikacji wystarczy wpisać kod JADENAWYBORY. Kod będzie ważny od godziny 6:00 rano do końca dnia.

Reklama

Z udogodnienia będą mogli skorzystać mieszkańcy trzech miast w Polsce: Warszawy, Wrocławia i Poznania. Ustalone zostały limity takiego darmowego przejazdu – możemy przemieszczać się bez przeszkód do 10 złotych (14 minut).

Jak przekazuje podkreśla Paulina Mróz, Dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech,

„Po raz kolejny w tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oferujemy użytkownikom Lime komfortowy sposób dotarcia do lokali wyborczych. Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego.”

W drogę powrotną będziemy musieli udać się już innym środkiem transportu, lub po prostu odpłatnie ;)

Pamiętajcie tylko, żeby w niedzielę uwzględniać kwestie bezpieczeństwa oraz zasady odpowiedzialnego wykorzystania hulajnóg, w tym te dotyczące parkowania w prawidłowy sposób, bez blokowania chodników, przejść dla pieszych, dojścia na przystanki czy stojaków na rowery. Zresztą, pamięć o tym ważna jest tak samo w każdy inny dzień.

Hulajnogi Lime od teraz dostępne również przez aplikację Uber

źródło: informacja prasowa