Life is Strange: Before the Storm trafi na Androida i iOS 19 września | Tabletowo.pl

Life is Strange: Before the Storm trafi na Androida i iOS 19 września

Dołącz do dyskusji 0

Wydawca Square Enix ogłosił, że prequel Life is Strange, wysoko ocenianej gry wydanej na wiele platform, będzie dostępny również na urządzenia z Androidem i iOS. Niewykluczone, że pierwszy odcinek sezonu zostanie oddany użytkownikom sprzętów mobilnych za darmo.

Jeśli jeszcze nie graliśmy w Life is Strange: Before the Storm, to należy wspomnieć, że fabuła tej produkcji skupia się wokół postaci Chloe Price – dziewczyny, która w podstawowej wersji gry z 2015 roku występuje jako przyjaciółka głównej bohaterki, Max Caulfield. Premiera odbyła się w ubiegłym roku na PC, Xboxa One i PlayStation 4, a teraz zmierza na urządzenia mobilne, podążając za wydaną pod koniec zeszłego roku „podstawką”.

Gracze będą mogli śledzić przygody młodej Chloe Price w trzech odcinkach. Być może dołączy do nich czwarty, bonusowy epizod. Jeśli lubimy pochłaniać gry wydawane w taki sposób (specjalizuje się w nich Telltale), to port na iOS i Androida, dostarczony przez studio Deck Nine, będzie prawdziwą ucztą. Life is Strange: Before the Storm trafi na urządzenia mobilne 19 września.

Może to być dobra okazja, żeby zapoznać się z prequelem do LiS, zwłaszcza, że wielkimi krokami zbliża się Life is Strange 2 – pojawi się na konsolach i pecetach 27 września.

Life is Strange uznawane jest na za jedną z najlepszych gier przygodowych ostatnich lat. Wciąż czuję się ponaglany przez Square Enix do ogrania tego tytułu ;)

źródło: TouchArcade przez Phone Arena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona