Ważne

“Life is Strange” trafi na iOS i Androida. Kto nie poznał Chloe, ma okazję

“Life is Strange” to gra ze świetną narracją i trudnymi wyborami moralnymi, która zdobyła uznanie wielu krytyków i podbiła serca milionów graczy na świecie. Już niebawem losy bohaterek tej produkcji, będzie można śledzić na ekranach urządzeń mobilnych. Zbliża się premiera pierwszego sezonu gry.

Pierwszy sezon Life is Strange trafi do sklepu AppStore już jutro. Teraz można go zamówić, korzystając z nowej opcji preorderów w sklepie Apple. Każdy z epizodów będzie kosztował 2,99 dolara. Dontnod Entertainment planuje wypuszczenie całego sezonu w jednej paczce, z wcześniejszym umożliwieniem zakupu season-passa z 10-procentową zniżką.

Gra odpali na iPhonie 6, iPadzie 5, iPadzie Air 2, iPadzie Mini 3 i nowszych urządzeniach z iOS.

Mobilna wersja Life is Strange trafi również na smartfony i tablety z Androidem, ale nie w tym roku. Właściciele sprzętów z systemem zielonego robota będą musieli poczekać parę miesięcy. Port na Androida będzie dostępny do pobrania zapewne gdzieś w okolicy stycznia lub lutego.

Gra leży aktualnie na mojej kupce wstydu, ale zamierzam nadrobić zaległości. Może nie w wydaniu mobilnym, bo zrujnowałbym się finansowo, ale na większym ekranie – na pewno. Podobno warto!

źródło: @DOTNOD_Ent, iTunes

Komentarze

 • Misielko

  Poczekać do “parę miesięcy” (hę?) ale styczeń lub luty. To ja już nic nie wiem z tego newsa.

  • K. Roll

   “do” się zaplątało ;) dzięki :)

 • Mikolaj

  Może nie w wydaniu mobilnym, bo zrujnowałbym się finansowo

  A 2,99 dolara * ilość epizodów to nie będzie podobnie albo nawet taniej niż gra na konsolę? :)

  • K. Roll

   Na moją konsolę jest za niewiele ponad 20 zł ;P

 • Lawstorant

  Ciekawe jak mocno będą musieli obciąć grafikę. Z drugiej strony GPU w snapie 835 jest chyba tak mocna jak w mobilnych intelach…

 • David_Ames

  Bardziej – “kto nie poznał Max”! Chloe nie jest główną bohaterką, jest nią Max. W postać Chloe, jako głównej protagonistki, wcielamy się dopiero w tegorocznym prequelu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona