LG X Style ma mieć zaledwie 6,9 mm grubości. Ale za to urodą nie grzeszy | Tabletowo.pl

LG X Style ma mieć zaledwie 6,9 mm grubości. Ale za to urodą nie grzeszy

Dołącz do dyskusji 0

LG co chwilę zapowiada kolejne modele z serii X: LG X power, LG X mach oraz LG X max. Teraz Koreańczycy wzięli się za promocję LG X style. Na oficjalnym kanale marki opublikowano film, z którego dowiadujemy się nowych rzeczy na temat tego smartfona.

Jak wiemy, każde urządzenie z serii X posiada jedną, szczególną cechę. W przypadku LG X cam jest to podwójny aparat, w LG X screen dodatkowy wyświetlacz, w LG X power akumulator o dużej pojemności, w LG X max duży ekran, mający zapewnić wzbogacone doznania, sprawiające, że stanie się on idealnym narzędziem do konsumowania treści multimedialnych, a w LG X mach wyświetlacz QHD (1440×2560), procesor 1,8 GHz oraz modem LTE, umożliwiający pobieranie treści z internetu z prędkością do 450 Mbit/s. Co więc wyróżnia LG X style?

LG postanowiło maksymalnie odchudzić ten smartfon, przez co ma on grubość zaledwie 6,9 mm. Nie jest to rekordowy wynik (takim może pochwalić się Oppo R5 – 4,85 mm), ale na pewno jest to parametr flagowy (iPhone 6 – 6,9 mm, Huawei P9 – 6,95 mm, Samsung Galaxy S6 – 6,8 mm).

Na filmie promocyjnym możemy w miarę dokładnie przyjrzeć się LG X style i niestety po raz kolejny widać, że choć jest on naprawdę cienki, to urodą nie grzeszy. O ile przód jest jeszcze dość ciekawy stylistycznie, to już sam tył wygląda tragicznie: tworzywo sztuczne z delikatną fakturą na pewno nie kojarzy się ze stylem. Gdyby zastosowano inny materiał, albo chociaż bardziej dopracowano ten, na który się zdecydowano, efekt na pewno byłby dużo lepszy. A tak to klapa.

Znamy też już część specyfikacji LG X style i podobnie, jak design, nie rzuca na kolana:

  • 5-calowy wyświetlacz HD (720×1280),
  • czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz,
  • układ graficzny Adreno 306,
  • 1,5 GB RAM,
  • 16 GB pamięci wewnętrznej,
  • aparat główny 8 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą,
  • kamerka 5 Mpix na przodzie,
  • akumulator o pojemności 2100 mAh.
LG X Style

Źródło: LG Mobile Global

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona