LG wprowadzi limitowaną serię Watch Urbane Luxe z obudową pokrytą 23-karatowym złotem

LG wprowadza limitowaną serię Watch Urbane Luxe z obudową pokrytą 23-karatowym złotem

Dołącz do dyskusji 0

Dotychczas segment luksusowych smartwatchy prawie w ogóle nie istniał. Jednak powoli zmienia się to na lepsze – uznane firmy ze Szwajcarii czy Stanów Zjednoczonych planują stworzyć wiele wearables z Androidem Wear na pokładzie. Z kolei LG postanowiło zaprezentować Watch Urbane w limitowanej wersji Luxe. Czym różni się od standardowego wariantu?

Już sam w sobie LG Watch Urbane to elegancki zegarek z okrągłym ekranem P-OLED, Snapdragonem 400 1,2 GHz, 512 MB RAM, 4 GB pamięci wbudowanej, webOS na pokładzie i pulsomierzem. Jednak Koreańczycy postanowili pójść o krok dalej i zaprezentować go w wersji skierowanej do bogatszej części klienteli.

LG Watch Urbane Luxe to efekt współpracy producenta urządzeń mobilnych i amerykańskiej firmy jubilerskiej Reeds Jewelers. Za 1200 dolarów otrzymamy smartwatch, w którym koperta jest przyozdobiona 23-karatowym złotem, a pasek został wykonany ze skóry aligatora. Oczywiście każdy z 500 dostępnych egzemplarzy będzie wzbogacony o indywidualny numer, potwierdzający jego autentyczność.

Tabletowo.pl LG wprowadza limitowaną serię Watch Urbane Luxe z obudową pokrytą 23-karatowym złotem Android Ciekawostki LG Wearable

LG Watch Urbane Luxe trafi do sprzedaży pod koniec października, jednak będzie można go zobaczyć już na targach IFA 2015 na stoisku koreańskiego producenta.

Co myślicie o takich ekskluzywnych wearables?

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona