Render LG V40 ThinQ (fot. MySmartPrice)

Tak podobno będzie wyglądał LG V40 ThinQ. Znamy też prawdopodobną datę jego premiery

LG zaprezentowało już kilka high-endów w tym roku (LG G7 ThinQ, LG V35 ThinQ i LG V35 ThinQ Signature Edition), ale wciąż czekamy na premierę jeszcze jednego, LG V40 ThinQ. Do tej pory pojawiło się już kilka doniesień na jego temat, a dziś światło dzienne ujrzały rendery, rzekomo przedstawiające ten model. Przy okazji pojawiła się też data prawdopodobnej premiery tego smartfona.

Reklama

Serwis źródłowy jest przekonany o wiarygodności opublikowanych przez siebie renderów, więc zaocznie uznajmy, że LG V40 ThinQ będzie wyglądał właśnie tak. Jak możecie więc zobaczyć na powyższej grafice, smartfon ma wyświetlacz z wycięciem w górnej części (które da się jednak „wyłączyć” w odpowiedniej zakładce w Ustawieniach) i tzw. podbródek. Na tyle znajdują się natomiast czytnik linii papilarnych i moduł potrójnego aparatu głównego.

Reklama

Poniższe rendery zdradzają z kolei obecność portu USB-C i 3,5 mm złącza słuchawkowego na dolnej krawędzi, tacki na karty SIM i microSD na prawej i przycisku do uruchamiania Asystenta Google na lewej (patrząc od przodu).

Render LG V40 ThinQ – wszystkie krawędzie (fot. MySmartPrice)

LG V40 ThinQ ma zostać wyposażony w ekran OLED (najpewniej dokładniej P-OLED). W wycięciu na jego górze znajdzie się podwójna kamerka do selfie i wideorozmów. Ostatnio mówiło się też, że LG doposaży ją w sensory, umożliwiające stworzenie trójwymiarowej mapy twarzy, co ma być gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa systemu rozpoznawania twarzy.

Jeśli zaś chodzi o potrójny aparat na pleckach, to najpewniej do standardowego oczka i tego z obiektywem szerokokątnym dołączy teleobiektyw, aczkolwiek to na razie są tylko przypuszczenia. Taki scenariusz jest jednak prawdopodobny, bowiem podobną konfigurację ma oferować przynajmniej jedna z wersji Galaxy S10. Przy okazji warto też dodać, że przyszłoroczny flagowiec Samsunga również ma mieć podwójną kamerkę na przodzie, więc oba modele będą miały w sumie po pięć aparatów.

Jeśli zaś chodzi o datę premiery LG V40 ThinQ, to serwis źródłowy informuje, że LG wybrało na nią 16 listopada 2018 roku, ponieważ właśnie ten dzień widnieje na ekranie smartfona na powyższym renderze. Jednocześnie nie wyklucza jednak, że zostanie ona przesunięta na inny termin. A może, ponieważ jeszcze w lipcu pojawiły się doniesienia, że smartfon ten zadebiutuje już we wrześniu, po targach IFA 2018 w Berlinie.

Źródło: MySmartPrice