LG V30 Raspberry Rose

LG V30 Raspberry Rose debiutuje w Polsce. I to w cenie, która zachęca do zakupu. Do tego LG daje prezenty

Dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet i LG zdecydowało się go uczcić wprowadzeniem do Polski LG V30 Raspberry Rose. Chociaż nie tylko. Cenę smartfona ustalono bowiem na bardzo zachęcającym do zakupu poziomie, a do tego producent dorzuca prezenty o dużej wartości.

Jak podają porównywarki cenowe, LG V30 aktualnie kosztuje w renomowanych sklepach z elektroniką co najmniej 2599 złotych (a w niektórych nawet 3499 złotych lub więcej!). Przypomnijmy, że wyjściowa cena smartfona wynosiła 3799 złotych. Jak myślicie, ile LG życzy sobie za LG V30 Raspberry Rose? Odpowiedź brzmi: mniej niż moglibyśmy się spodziewać.

Chociaż to – przynajmniej dla mnie – zaskakujące, cenę LG V30 Raspberry Rose ustalono na zaledwie 2799 złotych! Tyle trzeba będzie zapłacić za ten model w sieci sklepów Media Markt i Saturn. Co więcej, w prezencie klienci otrzymają dodatkowo voucher o wartości aż 500 złotych na kolejne zakupy! Chociaż z tego, co widzę, jest on też dodawany do innych wersji kolorystycznych tego modelu, które obecnie kosztują 2599 złotych (przynajmniej w MM). Smartfon pojawi się także w sklepie internetowym Play. Fioletowy operator dorzuci z kolei bon o wartości 400 złotych na produkty Beoplay.

Opisywana powyżej oferta jest ważna od dziś, 8 marca 2018 roku, do niedzieli, 11 marca 2018 roku, włącznie. Niewykluczone, że od najbliższego poniedziałku cena LG V30 Raspberry Rose wzrośnie, ponieważ LG nazywa 2799 złotych „ceną promocyjną”. Jeżeli komuś się więc spodobał ten smartfon, to nie ma co zwlekać, gdyż moim zdaniem to naprawdę świetna propozycja.

Na koniec jeszcze dodam, że voucherów oczywiście nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Aktualizacja

Od 12 marca 2018 roku cena LG V30 Raspberry Rose wzrośnie do 3499 złotych:

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/01/30/recenzja-lg-v30-po-trzech-miesiacach-uzytkowania/

Źródło: informacja prasowa