Rozglądasz się za LG V30? Możesz go kupić taniej, a przy okazji wziąć udział w urodzinowej loterii producenta | Tabletowo.pl

Rozglądasz się za LG V30? Możesz go kupić taniej, a przy okazji wziąć udział w urodzinowej loterii producenta

Dołącz do dyskusji 0

Tegoroczne flagowce to – w zdecydowanej większości – naprawdę solidne urządzenia, którym nie można zarzucić zbyt wiele. Poza jednym, acz bardzo znaczącym aspektem, czyli ceną. Te naprawdę bywają zaporowe, warto zatem rozglądać się za promocjami, aby zaoszczędzić choć trochę grosza. W x-komie pojawiła się przecena na LG V30, która być może Was zainteresuje, a przy okazji będziecie mogli wziąć udział w urodzinowej loterii producenta.

Pod koniec sierpnia tego roku zadebiutował LG V30 – flagowiec producenta z linii równoległej do G. Seria ta cieszy się większym uznaniem wśród fanów technologii, a w tym roku v-trzydziestka pozamiatała g-szóstkę między innymi specyfikacją. Niestety, zrobiła to również cenowo – LG V30 pojawił się w sklepach względnie niedawno i choć, zgodnie z tradycją producenta, jego cena już trochę spadła, to waha się w granicach 3685 złotych. Nie brakuje oczywiście sklepów, które wołają za niego 3799 polskich nowych, ale nie o tym dzisiaj mowa.

W x-komie pojawiła się promocja, która obniża cenę smartfona do nieco bardziej akceptowalnego progu 3499 złotych. Może nie jest to okazja życia, ale jeśli ktoś i tak przymierzał się do zakupu tego modelu, to na pewno nie pogardzi dodatkową stówką czy dwiema w kieszeni.

Promocja obejmuje zarówno kolor niebieski, jak i srebrny, a jednorazowo w koszyku może pojawić się tylko jedna sztuka – dokładniej rzecz ujmując, po jednej z danego wariantu kolorystycznego.

W tym momencie warto przypomnieć jeszcze o promocji, którą LG przygotowało z okazji swoich dwudziestych urodzin na polskim rynku. Jeżeli zarejestrujecie swój zakup, to macie szansę wygrać całkiem cenne nagrody – wszystkie szczegóły, w tym listę nagród oraz regulamin, możecie odnaleźć we wpisie, który przygotował dla Was Grzesiek.

Na ogół przy okazji takich promocji staram się umieszczać odnośnik do recenzji danego urządzenia na łamach Tabletowo, aby potencjalny chętny miał okazję zapoznać się z urządzniem nieco dokładniej. Niestety, recenzja LG V30 pojawi się dopiero na dniach, ale spokojnie – na pewno nie spóźni się tak bardzo, jak oficjalna prezentacja urządzenia w Polsce (o czym rozmawialiśmy z Adrianem, Damianem i Filipem w trzydziestej drugiej odsłonie hehTecha) ;).

Warto zwrócić uwagę...Jak słusznie zauważyliście w komentarzach, ten sam kod obniża cenę LG G6 do 1749 złotych. Oznacza to, że kupując dwa egzemplarze i tak zapłacicie złotówkę mniej niż za V30 ;). Oba flagowce można zarejestrować w loterii urodzinowej.

źródło: @Zalewa13, x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona