Render LG V30

LG V30 pojawi się jeszcze w sierpniu. Dokładnie ostatniego dnia sierpnia, więc się liczy

Nowy smartfon LG, następca ciekawych modeli V10 i V20, zostanie zaprezentowany za ponad miesiąc. Firma przygotowuje się do konferencji zaplanowanej na 31 sierpnia, tuż przed targami IFA w Berlinie.

Reklama

Wiemy o tym, bo LG rozesłało zaproszenia do dziennikarzy, zawierające tę datę. Prawdę powiedziawszy, na zaproszeniach nie ma wzmianki o tym, jakie urządzenie zostanie zaprezentowane, jednak nie trzeba być Sherlockiem, żeby stwierdzić, czego dotyczy.

Reklama

Grafika z zaproszeniem jest w kształcie smartfona, z widoczną literą „V” na ekranie. Definitywnie kojarzy się to z odpowiednią linią urządzeń LG. Oprócz tego standardowo znajdujemy na nim datę i miejsce premiery.

LG postanowiło odrobinę przyśpieszyć debiut modelu V30. Zarówno V10, jak i V20 były prezentowane we wrześniu, a ich następca ma ujrzeć światło dzienne końcem sierpnia. To tylko pokazuje, jak poważnie Koreańczycy traktują konkurencję.

Nowy smartfon premium od LG będzie miał ciężki start. Mimo, że firma postanowiła zastosować procesor Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM i ekran FullVision (wypełniający większą część przedniego panelu), to urządzenie najpewniej pozostanie w cieniu Samsunga Galaxy Note 8. Jego premiera podobno już 23 sierpnia, więc nie spodziewałbym się po LG V30 świetnych wyników sprzedażowych.

 

źródło: TheAndroidSoul

Reklama