LG V30 nie kupisz od razu po oficjalnej premierze. Będziesz musiał swoje odczekać | Tabletowo.pl

LG V30 nie kupisz od razu po oficjalnej premierze. Będziesz musiał swoje odczekać

O ile w międzyczasie nie zapomnisz o nim

Dołącz do dyskusji 0

LG jeszcze się nie nauczyło, że najlepiej kuć żelazo póki gorące i zacząć sprzedawać smartfon od razu po jego prezentacji, kiedy wszyscy jeszcze są pod wrażeniem marketingowych sloganów. Tak samo będzie bowiem w przypadku LG V30, ponieważ jego globalna premiera sprzedażowa zaplanowana jest kilkadziesiąt dni po oficjalnym debiucie.

Przypomnijmy, że LG zaprezentuje LG V30 31 sierpnia na konferencji w Berlinie, w przeddzień oficjalnego startu targów IFA 2017. Smartfon nie trafi jednak od razu do sprzedaży. Ta rozpocznie się dopiero dwa tygodnie później, 15 września. Ale dotyczy to tylko rodzimego podwórka producenta, czyli Korei Południowej, więc dla nas to średnio interesująca informacja.

W Stanach Zjednoczonych przedsprzedaż LG V30 rozpocznie się z kolei 17 września, a do sklepów smartfon trafi 28 września. I tutaj dochodzimy do najbardziej istotnej informacji. 28 września jest bowiem datą globalnej premiery tego modelu. A to oznacza, że najprawdopodobniej tego dnia pojawi się on w Europie. W Polsce zapewne też, ponieważ LG V10 był u nas dostępny.

Według ostatnich doniesień, LG V30 zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz OLED, ośmiordzeniowy (8 x Kryo 280; 10 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 835 z układem graficznym Adreno 540, 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz podwójny aparat główny. Nie zabraknie też funkcji szybkiego i bezprzewodowego ładowania oraz najpewniej rozbudowanych możliwości z zakresu audio.

Źródło: Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona