LG Tab Book Duo to koreańska hybryda za 670 dolarów | Tabletowo.pl

LG Tab Book Duo to koreańska hybryda za 670 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

LG miało już przygodę z hybrydowymi urządzeniami, a przykładem niech będzie Tab-Book. Teraz koreańska firma zapowiedziała kolejną hybrydę, Tab Book Duo. Nie jest jeszcze znana jej pełna specyfikacja, ale raczej nie będzie to konkurent dla serii Surface, nad którym podobno pracują Koreańczycy.

LG Tab Book Duo to hybryda z 10-calowym ekranem, nóżką oraz klawiaturą Bluetooth, którą można również podłączyć do smartfona. Za moc w tym urządzeniu odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intela, ale na razie nie wiadomo, który dokładnie jest to model. Ma on jednak zapewnić 11 godzin pracy na jednym ładowaniu. Znajdziemy w nim również USB 3.0 oraz złącze microHDMI.

Pracuje on pod kontrolą Windowsa 8.1, a jeśli chodzi o jego wagę to sam tablet waży 530 gramów, a po dołączeniu klawiatury są to 792 gramy. Na razie nie wiadomo jaka jest reszta specyfikacji, ale znana jest cena, która ma wynosić, w przeliczeniu, ok. 670 dolarów.

Oczywiście musimy poczekać na pełną listę danych technicznych tego urządzenia, ale taki ruch LG jest bardzo ciekawy i chętnie przyjrzałbym mu się bliżej. A Waszym zdaniem Koreańczycy powinni zadomowić się na rynku hybryd?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona